ДЕНЬ МАТЕРІ

Травень – пора буйного весняного квіту!Цвітуть дерева. Споглядаючи на них, люди очікують соковитих плодів! Недарма саме у травні ми святкуємо такі прекрасні свята, як: День матері та День сім’ї. Мати дає початок новому життю. Родина це маленьке життя підтримує, виховує, навчає, оберігає.

До цих прекрасних свят у Березанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 були проведені цікаві виховні заходи.10 травня 2019 року відбулося свято для найрідніших – свято для мам. Колективна творча справа учнів 3-А класу та класного керівника, Горової Світлани Анатоліївни,перетворила актову залу школи на осередок прояву любові, ніжності, тепла, таланту та радості. Концертна програма, яка тривала протягом години не залишила байдужим жодного глядача. У теплому родинному колі діти привітали своїх любих матусь.

Рідний дім там, де тепло і затишно, де серце відпочиває і співає душа, а родина — найміцніша фортеця з фундаментом із любові, поваги та взаєморозуміння. Щирим та теплим було свято до Дня сім’ї, проведене класним керівником 5-Б класу, Бут Світланою Василівною.Наповнені ніжністю та любов’ю пісні про батьків, бабусь та дідусів, про родину, напевно, не залишили байдужим нікого.

Шаповал О.В.,

заступник директора Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з виховної роботи

ДЕНЬ МАТЕРІ

15.05.2019 (465 переглядів)

19.08.2019 (163 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)
19.08.2019 (27 переглядів)
ЯРЕШКАМ - 319!

У радісній та дружній атмосфері у Ярешках відзначили День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від наймолодших до найстарших, адже такий день – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Привітати присутніх зі святом завітали заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, котрі від імені голови громади Володимира Тимченка побажали усім процвітання і згуртованості, а кожній родині – достатку, злагоди та щастя. Також Олександр Іванович відзначив подарунками та подяками від міського голови за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток села Давиденко Людмилу – народну художницю, Кодолу Світлану – маму, котра одна виховує двох прийомних діток та ювілярів подружнього життя Приємських Алекса та Ольгу, які цього року відзначили 50-річний ювілей.

18.08.2019 (730 переглядів)