Офіційний портал

Головна

ДЕНЬ МАТЕРІ


ДЕНЬ МАТЕРІ

Травень – пора буйного весняного квіту!Цвітуть дерева. Споглядаючи на них, люди очікують соковитих плодів! Недарма саме у травні ми святкуємо такі прекрасні свята, як: День матері та День сім’ї. Мати дає початок новому життю. Родина це маленьке життя підтримує, виховує, навчає, оберігає.

До цих прекрасних свят у Березанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 були проведені цікаві виховні заходи.10 травня 2019 року відбулося свято для найрідніших – свято для мам. Колективна творча справа учнів 3-А класу та класного керівника, Горової Світлани Анатоліївни,перетворила актову залу школи на осередок прояву любові, ніжності, тепла, таланту та радості. Концертна програма, яка тривала протягом години не залишила байдужим жодного глядача. У теплому родинному колі діти привітали своїх любих матусь.

Рідний дім там, де тепло і затишно, де серце відпочиває і співає душа, а родина — найміцніша фортеця з фундаментом із любові, поваги та взаєморозуміння. Щирим та теплим було свято до Дня сім’ї, проведене класним керівником 5-Б класу, Бут Світланою Василівною.Наповнені ніжністю та любов’ю пісні про батьків, бабусь та дідусів, про родину, напевно, не залишили байдужим нікого.

Шаповал О.В.,

заступник директора Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з виховної роботи

ДЕНЬ МАТЕРІ
ДЕНЬ МАТЕРІ
ДЕНЬ МАТЕРІ


15.05.2019 (154 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

Workshop для ЦНАП

За участю першого заступника голови КОДА Світлани Свищевої, директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Ярослава Вишні, керівника офісу реформи адміністративних послуг Семеніхіна Володимира, експерта офісу реформи адміністративних послуг Остапенко Павла 22 травня 2019 року відбувся воркшоп «Кращі практики надання адміністративних послуг у ЦНАП». Участь взяли представники ЦНАПів Київщини. В ході заходу ми ознайомилися з діяльністю ЦНАПів та обговорили шляхи оптимізації та удосконалення надання адміністративних послуг для населення. Завдяки створенню ЦНАПів, жителі відчули зручність та комфорт у отриманні адміністративних послух, а місцевий бюджет поповненням коштів. То ж ми робимо важливу справу!!!!!!!!!!
Скрипник О.В., Начальник ЦНАП виконавчого комітету Березанської міської ради

ЕКСКУРСІЯ ДО АВІАКЛУБУ

Сьогодні, 23 травня 2019 р., учні 9 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 для розширення знань про можливий вибір майбутньої професії відвідали профорієнтаційний захід. Під час екскурсії на місцевому аеродромі учням школи була проведена цікава екскурсія з оглядом наявних літаків, показовий політ. Про правила прийому та переваги навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» розповів доцент кафедри авіа та ракетобудування Дмитро Миколайович Зінченко. Учні залюбки долучилися до керівника авіамодельного гуртка Ю.Н. Матковського для виготовлення своїми руками моделей літаків. Його детальні інструкції та пояснення допомогли учням із запропонованих схем скласти пінопластові моделі літака. Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері та залишив в пам’яті учнів незабутні враження.
Звєкова О.А., вчитель історії Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів N1

23.05.2019 (174 переглядів)


Сторінка - 1 з 490