ДІЯ МІСЦЕВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ

ДІЯ МІСЦЕВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМУ підтримку незахищених верств населення, в тому числі малозабезпечених, осіб з інвалідністю всіх категорій, дітей-сиріт та інших категорій населення, які опинилися в складних життєвих обставинах в м. Березань діє міська цільова програма «Турбота» на 2016-2020 роки. Відповідно до Програми з початку року отримали матеріальну допомогу на лікування 274 особи, на вирішення складних життєвих обставин 27 осіб на загальну суму 429,5 тис.грн.
В підтримку військовослужбовців, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, які отримали поранення, контузію, каліцтво під час участі в антитерористичній операції, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також учасників Революції Гідності діє міська «Програма соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей в м. Березань на 2017-2020 роки». Відповідно до Програми 26 учасників антитерористичної операції отримали матеріальну допомогу з них: 10 осіб на лікування, 16 учасників антитерористичної операції та 14 членів сімей на санаторно-курортне лікування на суму 225,0 тис.грн.
23 військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України отримали матеріальну допомогу на суму 92,0 тис.грн., відповідно до міської «Програми з національно-патріотичного виховання та допризовної підготовки, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України в м. Березань на 2018-2021 роки»
За рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до «Комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки» станом на 01 листопада 2019 року отримали матеріальну допомогу 9 осіб., з них 6 осіб члени сімей загиблих (померлих), 2 особи з інвалідністю, 1 учасник Революції Гідності.
Москаленко Л.А.,
начальник управління соціального захисту населення та праці

22.06.2020 (205 переглядів)
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОДА В.ВОЛОДІНА ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Шановні жителі Київщини! 22 червня на знак глибокої шани до подвигу всіх, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні в Україні встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ми вклоняємось кожному воїну-фонтовику, ветерану війни, партизану та працівнику тилу, які ризикуючи своїм життям принесли мир на українську землю. Схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у смертельному двобої з ворогом, подарувавши свободу своїм нащадкам. Сьогодні ми особливо гостро відчуваємо ціну свободи. Знову відстоюємо право на незалежне мирне життя. Відстоюємо право українського народу на вибір. Вибір жити у вільній європейській Україні. Вічна пам’ять полеглим! Честь і слава Героям!
Голова Київської облдержадміністрації Василь ВОЛОДІН

22.06.2020 (44 переглядів)