ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИІз здобуттям Україною Незалежності одним із найважливіших завдань, що постало перед державою, було створення всебічних умов для розвитку і утвердження української мови як державної. Указом Президента України Леоніда Кучми 1997 року було встановлено День української писемності і мови, який відзначається 9 листопада.

Усвідомлюючи величезне значення української мови для кожного громадянина нашої держави, учнями 11 класу разом із вчителем української мови та літератури Худобою Л.С. було створено відеоролик, присвячений Дню писемності та презентований учням 5-11 класів. Учні 8 класу разом з вчителем української мови та літератури Ничипорук Н.І. провели інформаційні хвилинки для учнів початкової школи.

8 листопада в школі традиційно написали радіодиктант учні 8-11 класів та вчителі. А класоводами та класними керівниками проведено виховні години для учнів 1-11 класів на тему «Живи, красуйся наша мово!». Протягом дня діяла виставку малюнків та літератури, організована вчителем української мови та літератури Худобою Л.С., присвячена Дню української писемності.

Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Педагог-організатор Н.О. Пархоменко.

Петренко О.Д.,

директор Лехнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

08.11.2019 (1165 переглядів)

22.06.2020 (204 переглядів)
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОДА В.ВОЛОДІНА ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Шановні жителі Київщини! 22 червня на знак глибокої шани до подвигу всіх, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні в Україні встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ми вклоняємось кожному воїну-фонтовику, ветерану війни, партизану та працівнику тилу, які ризикуючи своїм життям принесли мир на українську землю. Схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у смертельному двобої з ворогом, подарувавши свободу своїм нащадкам. Сьогодні ми особливо гостро відчуваємо ціну свободи. Знову відстоюємо право на незалежне мирне життя. Відстоюємо право українського народу на вибір. Вибір жити у вільній європейській Україні. Вічна пам’ять полеглим! Честь і слава Героям!
Голова Київської облдержадміністрації Василь ВОЛОДІН

22.06.2020 (44 переглядів)