УЧАСТЬ В ОГЛЯДІ ДЕРЖАВНИХ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

На запит Київського міжнародного інституту соціології Березанська міська об’єднана територіальна громада бере участь в огляді державних інвестицій для місцевого економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах. Дослідження проводиться протягом травня-червня2020року для Програми «U-LEAD з Європою» за підтримки її регіональних офісів. Програма «U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян. Програма має на меті посилення спроможностей ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою впровадження реформ регіональної політики і децентралізації та розширення прав і можливостей об’єднаних громад з метою надання високоякісних послуг громадянам.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

Протягом тижня з 01.06.2020 по 05.06.2020 до виконавчого комітету Березанської міської ради надійшло на розгляд 22 звернення. За характером питань, порушених громадянами у своїх зверненнях, найбільше місце займає соціальний захист, актуальними також були питання комунального господарства та земельних відносин. З метою упередження звернень структурними підрозділами виконавчого комітету Березанської міської ради через засоби масової інформації та соціальні мережі постійно проводиться роз’яснювальна робота. Розгляд порушених у зверненнях проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян, надання їм у встановлені законом терміни відповідей перебувають під особистим контролем міського голови. Роздобудько Н.А., головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та з питань внутрішньої політики

ІНФОРМАЦІЯ КП «ЖПП»

За інформацією КП «Житлово-побутове підприємство виконавчого комітету Березанської міської ради», для утримання в належному стані житлового фонду та прибудинкових територій з 27.05.2020 працівниками підприємства виконано такі роботи: - роботи з покосу трави прибудинкових територій – вул. Шевченків Шлях, 147, 148, 150, 152; - заміна автоматичних вимикачів – вул. Шевченків шлях 140, кв. 83; вул. Шевченків шлях 110, кв. 10; - відновлення постачання фази, заміна автоматичних вимикачів та нульових колодок – вул. Шевченків Шлях, 150, 4 під’їзд ; - ревізія електрообладнання будинку – вул. Михайлівська, 64А; - прочищення каналізаційних труб в підвальному приміщенні – вул. Механізаторів, 8; вул. Шевченків Шлях, 148, 5 під’їзд; вул. Шевченків Шлях, 150, 3 під’їзд; - обстеження протікання каналізаційних труб – вул. Шевченків Шлях, 114, кв.84; - підготовка до заміни труб холодного водопостачання – вул. Шевченків Шлях, 110А, підвальне приміщення; - заміна відрізка каналізаційної труби в підвальному приміщенні – ж/м Садовий, 4, 3 під’їзд; - обстеження та підготовка до заміни каналізаційних труб – вул. Шевченків Шлях, 152, кв. 12, 25; - вивезено 149 контейнерів ТПВ від будинків, що обслуговує КП «ЖПП».
Яхно О.Г., начальник КП "Житлово-побутове підприємство виконавчого комітету Березанської міської ради"