21.11.2019 (74 переглядів)
ВИРОБНИЧА НАРАДА В БЕРЕЗАНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

20 листопада у Березанському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась виробнича нарада, яку проводила директор територіального центру Тетяна Таран та завідуючі відділень Людмила Зезенько, Світлана Слюсар . Директор територіального центру, проаналізувала роботу соціальних робітників та давши необхідні доручення, зробила акценти на подальшій співпраці з сільськими радами в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від підрозділів терцентру, особливо з настанням осінньо-зимового періоду.
Таран Т.П., директор Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)