Офіційний портал

Новини

ПІЛЬГИ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО ТА СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ

Відповідно до Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року № 26 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання» надаються пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою, шляхом одноразової виплати компенсації вартості твердого палива та скрапленого газу. Для отримання пільг на тверде паливо і скраплений газ готівкою заявник, особа якого посвідчується паспортом, має подати заяву до управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради. Рішення про надання пільг готівкою для придбання твердого палива та скрапленого газу приймається Управлінням протягом 10 календарних днів після подання заяви.

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ ТОВ «МЕТАЛО ГАЛЬВА УКРАЇНА»

9 вересня 2019 року заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена Орлова провела зустріч з трудовим колективом ТОВ «МЕТАЛО ГАЛЬВА УКРАЇНА». Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо впровадження нової моделі звернень громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через портал електронних послуг Фонду, роз`яснення питань щодо реєстрації на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, які саме переваги на сьогоднішній день має сучасний електронний сервіс надання послуг. Також надано роз’яснення, як підключити безкоштовну послугу інформування громадян за допомогою налаштування сервісу sms-інформування про стан призначення та перерахунку пенсій, сплату роботодавцями єдиного соціального внеску. Присутніх було ознайомлено з накопичувальною системою загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та системою недержавного пенсійного забезпечення. Окремо було наголошено щодо легалізації заробітної плати найманих працівників та дотримання норм чинного законодавства про оплату праці з метою соціального захисту населення. Крім того наголосила на залежності трудового стажу від сплати податків і негативних наслідків тінізації доходів громадян.

ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ : ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ

Згідно з п. 287.1 ст. 287 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році. Відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-III із змінами та доповненнями (далі – ЗКУ) право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

ВИЇЗНІ ОПИТУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ

Працівниками головного управління Пенсійного фонду України у Київській області щотижнево проводиться опитування пенсіонерів, які отримують пенсію через виплатні об’єкти поштового зв’язку. Дана робота проводиться з метою контролю своєчасності та повноти виплати пенсій. 06 вересня 2019 року начальником відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій – Мариною Василякою, головними спеціалістами відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій – Олесею Слюсар та Юлією Сич, а також головним спеціалістом відділу з питань перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства – Іриною Даниленко, було здійснено перевірку своєчасності виплати пенсій по селам Яблуневе, Григорівка, Хмельовик, Дубове. Опитування пенсіонерів проводилось з виїздом на села за участю Яблунівського сільського голови Миколи Холявко.

ДОТАЦІЇ ЗА МОЛОДНЯК ВРХ

Відповідно до підпункту 4 пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. №110) передбачено спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників (далі – дотація за молодняк). Відповідно до пункту 9 Порядку дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році. Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.Сторінка - 1 з 25