Офіційний портал

Новини

21.11.2019 (25 переглядів)
ВИРОБНИЧА НАРАДА В БЕРЕЗАНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

20 листопада у Березанському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась виробнича нарада, яку проводила директор територіального центру Тетяна Таран та завідуючі відділень Людмила Зезенько, Світлана Слюсар . Директор територіального центру, проаналізувала роботу соціальних робітників та давши необхідні доручення, зробила акценти на подальшій співпраці з сільськими радами в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від підрозділів терцентру, особливо з настанням осінньо-зимового періоду.
Таран Т.П., директор Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

ОСОБЛИВОСТІ РІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ

Річна інвентаризація – у розпалі. Працівники фінансових служб звіряють дані бухгалтерського обліку за активами і зобов’язаннями з реальним станом речей, витрачаючи на цю кропітку і не надто цікаву роботу чимало зусиль. Про які важливі особливості річної інвентаризації потрібно пам’ятати – далі. Річна інвентаризація – обов’язкова Відповідно до законодавства для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку і фінансової звітності підприємства зобов’язані проводити інвентаризацію, періодичність якої визначає власник (керівник) підприємства, крім випадків, коли її проведення є обов’язковим згідно із законодавством. Перелік таких випадків наведено в п. 7 р. І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну від 02.09.2014 р. № 879 (далі – Положення № 879). Серед них – проведення на підприємстві обов’язкової інвентаризації перед складанням річної фінансової звітності, тобто за підсумками року.

ПОДАРУНКИ ВІД ПУЛЛАХІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Улітку в рамках відносин партнерства "Баришівка-Березань-Пуллах" представники громади міста-побратима Пуллах відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Бурдунів. Гостям сподобалася весела, велика і гомінка сім'я, вони з цікавістю слухали розповідь матері-вихователя Тетяни Бурдун про те, як з'явилася ідея виховувати дітей, позбавлених батьківського піклування, допомагати їм, бути наставниками та готувати до дорослого життя. А днями від Пуллахівської громади для родини Бурдунів прибув подарунок: різноманітне канцелярське приладдя, олівці, фломастери, зошити, ігри.. Під час чергового візиту до ДБСТ "Оберіг" подарунок дітворі вручили працівники служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради.
Рощина С.О., начальник служби у справах дітей та сім'ї

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 14.11.2019

14 листопада під головуванням міського голови Володимира Тимченка відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради. На порядку денному депутати розглянули ряд нагальних питань. Затвердили Програму інформатизації виконавчого комітету Березанської міської ради на 2019-2022 роки. Програма визначає стратегію та першочергові завдання інформатизації міської ради та її виконавчого комітету, метою яких є подальше створення умов для ефективної діяльності державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, забезпечення інформаційно-аналітичної підтримки процесів прийняття управлінських рішень, забезпечення прозорості діяльності органів влади та їх ефективної взаємодії, розвитку інформаційних послуг для громадян, фізичних та юридичних осіб, впровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності ОТГ.

ПРО ТОРГІВЛЮ ЛЮДЬМИ

Термін „торгівля людьми” передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України. Відповідно до Закону України „Про протидію торгівлі людьми” торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином. Слід зазначити, що жертвою торговців людьми може стати будь-яка особа, незалежно від віку та статі.Сторінка - 1 з 34