Офіційний портал

Новини

ПРИВІТАЛИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ

Початок листопада цьогоріч багатий на свята. Третього листопада в Україні відзначили День працівника соціальної сфери, а дев’ятого – будемо вітати працівників культури і майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди сьогодні у міському будинку культури жителі та гості міста зібралися на подвійне свято. Привітати працівників соціальної сфери, які обрали для себе справою життя нелегку і важливу місію – постійну та всебічну підтримку і захист тих, хто найбільше цього потребує у нашому суспільстві, а також представників культурної галузі, які несуть радість та любов до життя, танцю, співу, слова, наповнюють будні високими і світлими почуттями – завітали представники органів місцевого самоврядування, працівники міського центру зайнятості, управління соціального захисту населення та праці, пенсійного фонду, територіального центру, служби дітей та сім'ї, працівники відділу освіти, а також представники відділу культури, музичної школи, краєзнавчого музею, бібліотекарі, аматори народного мистецтва, жителі та гості громади.

05.11.2019 (581 переглядів)
04.11.2019 (206 переглядів)
У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН

Традиційно, у першу неділю жовтня, освітяни відзначають професійне свято. З цієї нагоди, сьогодні, у міському будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти, куди завітали представники органів місцевого самоврядування, педагогічні колективи, жителі та гості громади. З нагоди свята секретар Березанської міської ради Олег Сивак і начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Оксана Загорулько відзначили нагородами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та подяками міського голови кращих педагогічних працівників і колективи навчальних закладів, а також подякували присутнім за самовіддану щоденну працю, спрямовану на виховання підростаючого покоління, неоціненний внесок у розвиток суспільства, творчий підхід, уміння вкладати у душі молодого покоління знання і навички.

02.10.2019 (625 переглядів)
ЯРЕШКАМ - 319!

У радісній та дружній атмосфері у Ярешках відзначили День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від наймолодших до найстарших, адже такий день – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Привітати присутніх зі святом завітали заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, котрі від імені голови громади Володимира Тимченка побажали усім процвітання і згуртованості, а кожній родині – достатку, злагоди та щастя. Також Олександр Іванович відзначив подарунками та подяками від міського голови за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток села Давиденко Людмилу – народну художницю, Кодолу Світлану – маму, котра одна виховує двох прийомних діток та ювілярів подружнього життя Приємських Алекса та Ольгу, які цього року відзначили 50-річний ювілей.

18.08.2019 (1204 переглядів)
07.08.2019 (236 переглядів)
25.07.2019 (375 переглядів)
21.06.2019 (823 переглядів)


Сторінка - 1 з 14