ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Центр надання адміністративних послуг у м. Березань постійно розвивається та удосконалює свою роботу. Тому прозорість, швидкість та легкість отримання адміністративних послуг є пріоритетом міської влади, як органу місцевого самоврядування, відповідального за розвиток ЦНАП у м. Березань.

Наявність ЦНАП забезпечує досягненню наступних результатів, що так важливо для населення:

-доступність та зручність процедур отримання адміністративних послуг;

належні умови для очікування та заповнення необхідних документів (бланків, заяв тощо.)

-чітке визначення переліку документів, необхідних для отримання відповідної адміністративної послуги;

-отримання адміністративних послуг у одному приміщенні;

-мінімізація кількості відвідувань Центру для отримання результату з отримання адміністративної послуги;

-контроль адміністраторів за обґрунтованістю плати за адміністративні послуги;

-вивільнення часу, який раніше витрачався на багаторазові відвідування різних адміністративних органів та перебування в чергах для отримання конкретної послуги;

-наявність та доступність інформації про перелік та порядок надання адміністративних послуг;

-доступ до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

-отримання у приміщенні Центру професійних консультацій щодо порядку надання адміністративних послуг та допомоги в оформленні документів, необхідних для їх отримання.

Скрипник О.В.,

начальник Центру надання адміністративних послуг

20.08.2019 (7 переглядів)
20.08.2019 (11 переглядів)
19.08.2019 (164 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)