Офіційний портал

НОВИЙ АПАРАТ ШВЛ ДЛЯ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ


НОВИЙ АПАРАТ ШВЛ ДЛЯ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ Сьогодні, 22 червня, у неврологічному відділенні Березанської міської лікарні відбулося офіційне вручення нового сучасного апарату штучної вентиляції легень, що дозволить проводити вентиляцію легень при тяжкій пневмонії, а у разі потреби – при лікуванні коронавірусної інфекції.

За словами секретаря ради Олега Сивака, це стало можливим завдяки залученню спонсорських коштів, а також розумінню та небайдужості меценатів до потреб медичного закладу, зазначивши, що здоров’я людей завжди було і залишається головним і пріоритетним напрямком діяльності місцевої влади.

Також секретар ради подякував медикам за віддану працю, врятовані життя, повернуте здоровя, а спонсорам та постачальникам за безмежне милосердя, вручивши представникам товариств та підприємств подяки від міського голови, серед них: ТОВ «МЕДГАРАНТ» – фірма-постачальник обладнання; ТОВ «Белла Трейд»; ГО Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання»; БФ «Баришівська зернова компанія»; ТОВ «АЕРОК»; ТОВ «Белла Центр»; ТОВ «Енкор Плюс»; ПП «Маріам –С»; ПП «КБС-100»; ПП «Ефект»; Міжнародний фонд «Відродження». Адресував Олег Володимирович слова вдячності і кожному жителю та підприємцю, хто долучився до ініціативи та не залишився осторонь.

Павленко Я.В.,
головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

22.06.2020 (89 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (187 переглядів)
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №77 «Про проведення громадських слухань» 22 червня 2020 року о 17.00 на подвір’ї Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, дотримуючись усіх заходів безпеки в період карантину, відбулися громадські слухання. Головним питанням слухань було «Про реорганізацію комунального закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Березанської міської ради Київської області до закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березанської міської ради Київської області та визнання її філією шляхом приєднання до опорного закладу Березанського НВК». Головуючим зборів було обрано Хруля Руслана Федоровича, першого заступника міського голови, секретарем зібрання – Петренко Ольгу Дмитрівну, директора Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів. На слухання прийшли 40 жителів села Лехнівки.

22.06.2020 (895 переглядів)
22.06.2020 (1182 переглядів)
22.06.2020 (167 переглядів)


Сторінка - 1 з 834