ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУПедагогічний колектив Березанської ЗОШ I-III ступенів №1 вітає із закінченням навчального року. Карантин поставив свої вимоги і останній дзвоник пролунає онлайн. Віримо в те, що все буде добре: першого вересня наші школярики, здорові, повні сил і натхнення, сядуть за парти. А нашим дорогим випускникам бажаємо успішно скласти ЗНО, вступити до омріяних навчальних закладів, бути творчими і наполегливими в житті.

Ми сумуємо за вами, діти, з нетерпінням чекаємо вас 1 Вересня.

Дмитренко А.В.,

заступник з виховної роботи Березанської ЗОШ I-III ступенів №1

ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

22.05.2020 (207 переглядів)

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (7 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)