ПРО ОСОБЛИВАОСТІ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

ПРО ОСОБЛИВАОСТІ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ  СУБСИДІЙ В ПЕРІОД КАРАНТИНУУрядом 25.03.2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» (далі – Постанова № 247), якою передбачено:

Збільшені соціальні нормативи споживання комунальних послуг мають бути застосовані при розрахунку субсидій починаючи з березня 2020 року.

Таким чином, у квітні 2020 року буде проведено перерахунок розміру житлових субсидій за березень у зв’язку із збільшенням нормативів.

Призначення житлових субсидій на наступний період у травні 2020 року домогосподарствам, яким відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2020 № 848 (зі змінами) (далі – Положення), таке призначення проводиться після подання нових заяви і декларації за рішенням комісії на підставі акта обстеження умов проживання, здійснюється без подання документів на розгляд комісії, якщо у домогосподарстві не відбулося змін обставин, що впливають на право отримання субсидії.

Для осіб, яких звільнено в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України і які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, до середньомісячного сукупного доходу враховується розмір допомоги по безробіттю замість заробітної плати, яку вони отримували за попереднім місцем роботи за відповідний період. Інші види доходів враховуються відповідно до вимог Положення.

Москаленко Л.А.,

начальник управління соціального захисту населення та праці

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (7 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)