Офіційний портал

РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ


РІЗДВЯНІ ДЗВОНИУ рамках святкування новорічних та різдвяних свят 03 січня 2020 року у м. Вишгород службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації був організований та проведений урочистий обласний захід "Різдвяні дзвони”. До участі у ньому були запрошені прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, патронатні вихователі та багатодітні родини Київщини, які своїм прикладом та багатим батьківським потенціалом зробили вагомий внесок у розвиток та соціалізацію своїх дітей та дітей, яких взяли під опіку чи піклування.

Березанську громаду представляли багатодітна сім’я Сергія та Ганни Таранів, прийомна родина Тетяни і Юрія Петренків та сім’я патронатного вихователя Тетяни Тонкошкурої. Зустріч в передсвятковий час надала можливість сім’ям поділитися своїм надбанням, досягненнями та показати сімейні традиції і таланти, зустрітися з представниками Київської обласної державної адміністрації та громадськими організаціями, отримати подяки та подарунки.

Рощина С.О.,

начальник служби у справах дітей та сім’ї

РІЗДВЯНІ ДЗВОНИРІЗДВЯНІ ДЗВОНИ

РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ
ПОШИРИТИ

Новини

15.07.2020 (310 переглядів)
14.07.2020 (225 переглядів)
22.06.2020 (385 переглядів)
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №77 «Про проведення громадських слухань» 22 червня 2020 року о 17.00 на подвір’ї Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, дотримуючись усіх заходів безпеки в період карантину, відбулися громадські слухання. Головним питанням слухань було «Про реорганізацію комунального закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Березанської міської ради Київської області до закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березанської міської ради Київської області та визнання її філією шляхом приєднання до опорного закладу Березанського НВК». Головуючим зборів було обрано Хруля Руслана Федоровича, першого заступника міського голови, секретарем зібрання – Петренко Ольгу Дмитрівну, директора Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів. На слухання прийшли 40 жителів села Лехнівки.

22.06.2020 (1165 переглядів)
22.06.2020 (1474 переглядів)


Сторінка - 1 з 834