РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ

РІЗДВЯНІ ДЗВОНИУ рамках святкування новорічних та різдвяних свят 03 січня 2020 року у м. Вишгород службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації був організований та проведений урочистий обласний захід "Різдвяні дзвони”. До участі у ньому були запрошені прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, патронатні вихователі та багатодітні родини Київщини, які своїм прикладом та багатим батьківським потенціалом зробили вагомий внесок у розвиток та соціалізацію своїх дітей та дітей, яких взяли під опіку чи піклування.

Березанську громаду представляли багатодітна сім’я Сергія та Ганни Таранів, прийомна родина Тетяни і Юрія Петренків та сім’я патронатного вихователя Тетяни Тонкошкурої. Зустріч в передсвятковий час надала можливість сім’ям поділитися своїм надбанням, досягненнями та показати сімейні традиції і таланти, зустрітися з представниками Київської обласної державної адміністрації та громадськими організаціями, отримати подяки та подарунки.

Рощина С.О.,

начальник служби у справах дітей та сім’ї

РІЗДВЯНІ ДЗВОНИРІЗДВЯНІ ДЗВОНИ

РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ

29.01.2020 (23 переглядів)
29 СІЧНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДЛЯ СПЛАТИ АВАНСУ З ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ ТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

29 січня – останній день для сплати авансу з транспортного податку та податку на нерухомість за IV квартал 29 січня 2020 року останній день сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Згідно пп. 266.10.1 ПКУ юридичні особи сплачують відповідний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 29 січня 2020 року є також останнім днем сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року транспортного податку. Нагадуємо, транспортний податок сплачується юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації (пп. 267.8.1 ПКУ).
Матвієнко В.М., начальник фінансового управління

29.01.2020 (26 переглядів)