ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ЗА ПЕРІОД з 31.08.2020 ПО 11.09.2020

16.09.2020

Протягом звітного періоду відділом постійно проводився прийом  та консультації громадян. За цей час розглянуто 38 усних та письмових звернення та здійснено 5 виїздів на обстеження земельних ділянок, відповідно до звернень громадян.

Також за цей період постійно проводилась підготовка та оформлення документації, а саме: опрацьовано та погоджено 22 викопіювання з опорних планів Березанської ОТГ, оформлено 10 висновків про погодження проектів землеустрою та про обмеження, 1 довідка про відсутність забудови та зміну поштової адреси.

Начальник управління містобудування, архітектури та землекористування, головний архітектор

Наталія ХМАРСЬКА