Офіційний портал

ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019


ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.201902 грудня міський голова Володимир Тимченко провів щотижневу апаратну нараду, під час якої проаналізували поточні справи та визначили завдання на найближчий період.

На початку наради очільник міста вручив подяки переможцям I зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020» у різних номінаціях. А саме: Тамілі Печенюк – учителю історії та природознавства Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 у номінації «Історія», Людмилі Головач – учителю початкових класів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у номінації «Початкова освіта» та Людмилі Барабаш – учителю російської мови та зарубіжної літератури Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 у номінації «Зарубіжна література».

Основну увагу у ході апаратної наради міський голова приділив підведенню підсумків роботи за 2019 рік та планів на майбутнє. Зокрема, Володимир Григорович подякував присутнім депутатам за злагоджену та плідну роботу під час голосування на черговій сесії за бюджет на 2020 рік, зазначивши, що Березанська міська рада одна з перших у Київській області затвердила головний фінансовий документ на наступний рік.

Також Володимир Григорович зазначив, що найважливішими питаннями в умовах державного реформування на наступний рік залишається галузь медицини та освіти. Так, в. о. головного лікаря КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» Володимир Луценко повідомив, що нині у пологовому відділенні є проблема з вакансією лікаря-неонатолога, який обстежує всі органи та системи новонародженої дитини на виявлення патологій. Це є обов’язковою умовою Національної служби здоров’я. І для успішного функціонування та фінансування відділення вирішити питання з лікарем потрібно в найкоротші терміни.

Павленко Я.В.,
головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 02.12.2019

03.12.2019 (170 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (59 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)


Сторінка - 1 з 693