Офіційний портал

ОСІНЬ, ПРОЩАВАЙ!


ОСІНЬ, ПРОЩАВАЙ!Ось і відійшла у минуле цьогорічна щедра і золота осінь. У п’ятницю, 29 листопада 2019 року,у Садовій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято «Осінь, прощавай!»

До святкової зали завітали учні 1 – 8 класів зі своїми класними керівниками та батьками. Звучали чарівні мелодії осені, поетичні рядки перемежовувалися пісенними, веселі мотиви переливалися у ліричні.Своєю красою і незвичайністю вразили глядачів осінні танки учнів 3-4 класів (класні керівники Яксун О.М., Приходько Л.А.).Особливою і красивою була сама Королева Осінь: ніжна, замріяна, чарівна. Це було справжнє свято несподіваних осінніх барв, багатої палітри людських і дитячих почуттів.

Велика подяка нашимучням, їх батькам та класним керівникам за яскраве осіннє свято, за щирі емоції та за чудовий настрій! Адже сьогодні ми переконалися, що наша малеча - талановита, креативна, емоційна. Це - наше майбутнє!Якобчук Л.В.,

заступник директора з виховної роботи

ОСІНЬ, ПРОЩАВАЙ!
ОСІНЬ, ПРОЩАВАЙ!
ОСІНЬ, ПРОЩАВАЙ!02.12.2019 (106 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (59 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)


Сторінка - 1 з 693