Офіційний портал

GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК


GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК29 листопада 15 учнів Березанського НВК GoCampівців 2019 по програмі Art and Creativity відвідали неймовірну екскурсію організовану представниками GoGlobal. День був сповнений позитивними емоціями та враженнями. Надихаючою на творчість, перехоплюючою дух від захоплення, стала екскурсія у музеї Ханенків. Непомітно, в розповідях екскурсовода, роздумах дітей над шедеврами мистецтва, пройшло півтори години подорожі в світ високого та безсмертного.

Після екскурсії було жваве обговорення і смачний обід у ресторані «Опанас». Та головний сюрприз чекав на групу після обіду.

Влітку 2019 у пришкільному мовному таборі «Smile», працюючи за програмою Art and Creativity, підлітки охоче проявляли творчість у своїх проектах. Музей Ханенків залишив не лише враження,а й розуміння того, як можна зображати і події, і емоції, і власні бачення. Але екскурсія на надсучасну корпорацію Unit City в офіс SnapChat викликала «вау ефект».
В команді кращих спеціалістів підлітки створювали дизайни масок і з них розробляли лінзи для мобільного додатку SnapChat. Процес був креативний і творчий. Всі учасники були надзвичайно активні.
Snapchat міжнародної компанії Snap Inc. підтримує GoGlobal у створенні спеціальної методології, яка покликана розвивати креативне мислення та доводити, що мистецтво є творчим способом висловлювати свої думки та емоції. Snapchat GoCamp організовано у школах, щоб поговорити про емоційний інтелект та практики драматургії, які розвиватимуть навички школярів.Це шанс нагадати українським підліткам, що все, що ви можете собі уявити – реальне. Достатньо лише працювати над цим та вірити в себе!
Саме такі проекти надихають школярів, які будуватимуть країну в майбутньому!
Щиро дякуємо організаторам за прекрасно, пізнавально та творчо проведений день!Ковальчук Т.Д.,

заступник директора з виховної роботи

GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК
GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК
GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК
GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК
GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК
GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК
GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК


02.12.2019 (127 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (59 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)


Сторінка - 1 з 693