GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК

GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК29 листопада 15 учнів Березанського НВК GoCampівців 2019 по програмі Art and Creativity відвідали неймовірну екскурсію організовану представниками GoGlobal. День був сповнений позитивними емоціями та враженнями. Надихаючою на творчість, перехоплюючою дух від захоплення, стала екскурсія у музеї Ханенків. Непомітно, в розповідях екскурсовода, роздумах дітей над шедеврами мистецтва, пройшло півтори години подорожі в світ високого та безсмертного.

Після екскурсії було жваве обговорення і смачний обід у ресторані «Опанас». Та головний сюрприз чекав на групу після обіду.

Влітку 2019 у пришкільному мовному таборі «Smile», працюючи за програмою Art and Creativity, підлітки охоче проявляли творчість у своїх проектах. Музей Ханенків залишив не лише враження,а й розуміння того, як можна зображати і події, і емоції, і власні бачення. Але екскурсія на надсучасну корпорацію Unit City в офіс SnapChat викликала «вау ефект».
В команді кращих спеціалістів підлітки створювали дизайни масок і з них розробляли лінзи для мобільного додатку SnapChat. Процес був креативний і творчий. Всі учасники були надзвичайно активні.
Snapchat міжнародної компанії Snap Inc. підтримує GoGlobal у створенні спеціальної методології, яка покликана розвивати креативне мислення та доводити, що мистецтво є творчим способом висловлювати свої думки та емоції. Snapchat GoCamp організовано у школах, щоб поговорити про емоційний інтелект та практики драматургії, які розвиватимуть навички школярів.Це шанс нагадати українським підліткам, що все, що ви можете собі уявити – реальне. Достатньо лише працювати над цим та вірити в себе!
Саме такі проекти надихають школярів, які будуватимуть країну в майбутньому!
Щиро дякуємо організаторам за прекрасно, пізнавально та творчо проведений день!

Ковальчук Т.Д.,

заступник директора з виховної роботи

GOCAMP СЮРПРИЗ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗАНСЬКОГО НВК

02.12.2019 (597 переглядів)

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (7 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)