НАБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

НАБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ Патрульна поліція - підрозділ Національної поліції України, що здійснює цілодобове патрулювання вулиць, а також першим реагує на виклики 102, з метою забезпечення публічного порядку і безпеки, захисту прав громадян, а також безпеки дорожнього руху.

29 листопада 2019 року в приміщенні Березанської міської філії Київського обласного центру представники Батальйону Управління патрульної поліції міста Бориспіль провели презентацію для 24 осіб, з числа молоді, яка перебуває в пошуку роботи.

Старший інспектор групи зв’язків з громадськістю БПП в м. Бориспіль Олександр Ронський поінформував учасників про переваги для працівників Патрульної поліції, зокрема, про рівень заробітної плати, наявність щорічної оплачуваної відпустки, безоплатне обслуговування у закладах охорони здоров'я, можливість отримання вищої освіти у навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ за державним замовленням. Також безробітні громадяни дізналися про основні вимоги до кандидатів, серед яких: громадянство України, вік від 20 до 40 років, вільне володіння українською мовою, повна середня загальна освіта, посвідчення водія категорії В або готовність одержати його до початку навчання, законослухняність, фізичне здоров’я та психологічна стійкість, а головне – готовність віддано служити людям.

Наприкінці зустрічі представники поліції відповіли на запитання щодо обов'язків поліцейського при проведенні патрулювання, надали інформаційні матеріали щодо працевлаштування до Патрульної поліції України.

Юрій ГЛУЩУК,

директор Березанської міської філії КОЦЗ

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (57 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)