ПОДАРУЙ СВЯТО ВОЇНАМ!

Напередодні новорічних свят Виконавчий комітет міської ради за ініціативою Березанської громади та підтримки міського голови, з 02.12.2019 по 13.12.2019 проводить акцію "Ми з тобою завжди", з метою підтримки хлопців і дівчат нашої ОТГ - захисників держави. Просимо всіх небайдужих громадян, приєднуватись до доброї справи - збору подарунків для наших відважних воїнів на новорічні свята! Все, що з любов'ю і від душі: печиво, чай, кава, цукор, цукерки, теплий одяг, консерви, м'ясні продукти, та ін. корисні речі. А також тематичні дитячі малюнки, листи, віршики, адже це ліки, яким немає жодної альтернативи! Звертатись до Ковтун Альони Петрівни, 1-ий поверх Березанської міської ради (в робочий час). Завчасно дякуємо всім і кожному, за підтримку, за розуміння і за участь - в цій важливій справі!!!

02.12.2019 (200 переглядів)

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (59 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)