УВАГА! ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

УВАГА! ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇЧергове засідання сесії Березанської міської ради відбудеться 28 листопада 2019 року о 10 годині в актовій залі Березанської міської ради.

Проєкт порядку денного сесії:

1. Про встановлення обмежень щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

2. Про внесення змін до Програми з відзначення державних свят, пам’ятних дат та заходів обласного і міського значення на 2020 рік.

3. Про затвердження Програми організації надання шефської допомоги Березанському міському військовому комісаріату на 2020 рік.

4. Про затвердження Програми організації надання шефської допомоги 5-тій стрілецькій роті другого батальйону військової частини 3066 Національної гвардії України на 2020 рік.

5. Про затвердження Програми про висвітлення діяльностіБерезанської міської ради та її виконавчого комітету в ЗМІ на 2020 р.»

6. Про внесення змін до рішення міськоїради від 21.12.2018року№ 609-57-VІІ «Про бюджет Березанської міської ради на 2019 рік».

7. Про затвердження бюджету Березанської міської ради на 2020 рік.

8. Про розгляд питань зврегулювання земельних відносин.

9.Про розгляд звернень громадян з питань землекористування.

10. Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам.

11. Про погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

12. Про затвердження звіту про виконання Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення м. Березань та селах, приєднаних до Березанської міської ради, за 2019 рік.

13. Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення м. Березань та селах, приєднаних до Березанської міської ради, на 2020-2022 роки.

14. Про надання згоди.

15. Різне.

21.11.2019 (62 переглядів)

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (59 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)