Офіційний портал

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ


ВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ 21 листопада, з нагоди 6-ої річниці Революції Гідності, у центрі дозвілля відбувся урочистий захід, за участі представників органів місцевого самоврядування, військових, учасників Антитерористичної операції, учнівської молоді, жителів і гостей громади.

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» віддали шану патріотизму й мужності героям, які постали на захист національних інтересів, демократичних цінностей та європейського вибору народу.

У рамках заходу переглянули документально-музичний телефільм на основі відео архівів військового репортера Руслана Ганущака «Україна. Майдан. Перезавантаження», пригадавши історію тих страшних подій за допомогою відеоряду та музики.ВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ
ВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ
ВІДЗНАЧЕННЯ РІЧНИЦІ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ


21.11.2019 (177 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (57 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)


Сторінка - 1 з 693