Офіційний портал

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ


Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУбезперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

У зв’язку з кадровими змінами, члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо внесення змін до складу тендерного комітету виконавчого комітету Березанської міської ради. Також підтримали рішення оренди комунального майна – включили до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду та затвердили умови конкурсу на право оренди приміщення в нежитловій будівлі (будівля КПП) загальною площею 29,7 кв. м за адресою: Київська область, Баришівський район, село Недра, вулиця Чорнобильська, будинок № 47Б, балансоутримувач – КП «Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради», ринкова вартість – 95482,0 грн.

Гаркуша Лариса Леонідівна – начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради – доповіла про упорядкування адресного господарства, а також про розміщення архітектурних споруд. Однак, питання щодо архітектурних споруд членами виконавчого комітету вирішено доопрацювати і винести на наступне засідання.

Під час засідання схвалили рішення про соціальний квартирний облік Березанської міської ради – затвердили перелік документів для взяття громадян на соціальний квартирний облік, персональний склад уповноваженої оцінної комісії, персональний склад наглядової ради, а також Положення про наглядову раду. Внесли зміни до складу тендерного комітету виконавчого комітету Березанської міської ради, у зв’язку зі штатними змінами.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Розглянувши звернення громадян, члени виконавчого комітету надали дозвіл КП «Березанського комбінату комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради» на проведення робіт зі спилювання 4 та кронування 2 дерев.

Ряд питань стосувалися служби у справах дітей та сім’ї, а саме: про укладання дозволу на укладання договору дарування; про вибуття дітей з сімей патронатних вихователів та надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей.

Серед питань, що розглянули під час засідання – про схвалення Програми організації надання шефської допомоги 5-тій стрілецькій роті другого батальйону військової частини 3066 Національної гвардії України на 2020 рік, з метою вирішення питань соціально-побутового характеру та інших проблем військовослужбовців. Крім того, військова частина 3066 є найбільшим платником податків до місцевого бюджету, а головною метою програми є підняття престижу військової служби; сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави; розв'язання соціально-побутових проблем військовослужбовців; налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва; взаємодія при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На засідання виконавчого комітету завітав В’ячеслав Грабко – командир 5-ої стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону військової частини 3066, який подякував міській владі за всебічне сприяння та фінансову підтримку частини.

Варто зазначити, що під час засідання про освітні заклади громади звітувала Оксана Загорулько – начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради, зазначивши, що основними завданнями розвитку системи освіти 2018-2020 років є охоплення навчанням і вихованням усіх дітей громади, забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників, розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти. Однак, мережа сільських і міських навчальних закладів функціонує в різних соціально-економічних і демографічних умовах, що негативно впливає на якість освіти. Серед основних чинників – малокомплектність класів у сільській місцевості, неможливість забезпечення вибору учнями профільності навчання; соціальні проблеми сільської школи (значне зменшення кількості учнів, недовантаженість фахівців); недосконалість у розрахунках доходної частини бюджету об’єднаної територіальної громади, недоліки методики розрахунку, як наслідок – видатки на утримання навчальних закладів лише частково покривають потребу освіти (на заробітну плату працівників та енергоносії). Зважаючи на вищевикладене, одним із шляхів вирішення зазначених питань є оптимізація мережінавчальних закладів громади.

На сам кінець, члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про бюджет Березанської міської ради на 2020 рік», про що доповіла Валентина Матвієнко – начальник фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради.21.11.2019 (270 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (187 переглядів)
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №77 «Про проведення громадських слухань» 22 червня 2020 року о 17.00 на подвір’ї Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, дотримуючись усіх заходів безпеки в період карантину, відбулися громадські слухання. Головним питанням слухань було «Про реорганізацію комунального закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Березанської міської ради Київської області до закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березанської міської ради Київської області та визнання її філією шляхом приєднання до опорного закладу Березанського НВК». Головуючим зборів було обрано Хруля Руслана Федоровича, першого заступника міського голови, секретарем зібрання – Петренко Ольгу Дмитрівну, директора Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів. На слухання прийшли 40 жителів села Лехнівки.

22.06.2020 (895 переглядів)
22.06.2020 (1180 переглядів)
22.06.2020 (166 переглядів)


Сторінка - 1 з 834