Офіційний портал

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ


Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУбезперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

У зв’язку з кадровими змінами, члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо внесення змін до складу тендерного комітету виконавчого комітету Березанської міської ради. Також підтримали рішення оренди комунального майна – включили до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду та затвердили умови конкурсу на право оренди приміщення в нежитловій будівлі (будівля КПП) загальною площею 29,7 кв. м за адресою: Київська область, Баришівський район, село Недра, вулиця Чорнобильська, будинок № 47Б, балансоутримувач – КП «Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради», ринкова вартість – 95482,0 грн.

Гаркуша Лариса Леонідівна – начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради – доповіла про упорядкування адресного господарства, а також про розміщення архітектурних споруд. Однак, питання щодо архітектурних споруд членами виконавчого комітету вирішено доопрацювати і винести на наступне засідання.

Під час засідання схвалили рішення про соціальний квартирний облік Березанської міської ради – затвердили перелік документів для взяття громадян на соціальний квартирний облік, персональний склад уповноваженої оцінної комісії, персональний склад наглядової ради, а також Положення про наглядову раду. Внесли зміни до складу тендерного комітету виконавчого комітету Березанської міської ради, у зв’язку зі штатними змінами.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Розглянувши звернення громадян, члени виконавчого комітету надали дозвіл КП «Березанського комбінату комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради» на проведення робіт зі спилювання 4 та кронування 2 дерев.

Ряд питань стосувалися служби у справах дітей та сім’ї, а саме: про укладання дозволу на укладання договору дарування; про вибуття дітей з сімей патронатних вихователів та надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей.

Серед питань, що розглянули під час засідання – про схвалення Програми організації надання шефської допомоги 5-тій стрілецькій роті другого батальйону військової частини 3066 Національної гвардії України на 2020 рік, з метою вирішення питань соціально-побутового характеру та інших проблем військовослужбовців. Крім того, військова частина 3066 є найбільшим платником податків до місцевого бюджету, а головною метою програми є підняття престижу військової служби; сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави; розв'язання соціально-побутових проблем військовослужбовців; налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва; взаємодія при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На засідання виконавчого комітету завітав В’ячеслав Грабко – командир 5-ої стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону військової частини 3066, який подякував міській владі за всебічне сприяння та фінансову підтримку частини.

Варто зазначити, що під час засідання про освітні заклади громади звітувала Оксана Загорулько – начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради, зазначивши, що основними завданнями розвитку системи освіти 2018-2020 років є охоплення навчанням і вихованням усіх дітей громади, забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників, розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти. Однак, мережа сільських і міських навчальних закладів функціонує в різних соціально-економічних і демографічних умовах, що негативно впливає на якість освіти. Серед основних чинників – малокомплектність класів у сільській місцевості, неможливість забезпечення вибору учнями профільності навчання; соціальні проблеми сільської школи (значне зменшення кількості учнів, недовантаженість фахівців); недосконалість у розрахунках доходної частини бюджету об’єднаної територіальної громади, недоліки методики розрахунку, як наслідок – видатки на утримання навчальних закладів лише частково покривають потребу освіти (на заробітну плату працівників та енергоносії). Зважаючи на вищевикладене, одним із шляхів вирішення зазначених питань є оптимізація мережінавчальних закладів громади.

На сам кінець, члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про бюджет Березанської міської ради на 2020 рік», про що доповіла Валентина Матвієнко – начальник фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради.21.11.2019 (86 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (59 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)


Сторінка - 1 з 693