ЗУСТРІЧ З ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ ПІДПРИЄМЦЕМ

ЗУСТРІЧ З ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ ПІДПРИЄМЦЕМ19 листопада 2019 року заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена Орлова провела зустріч з фізичною особою підприємцем Анатолієм Ткаченко та фізичною особою підприємцем Людмилою Ткаченко.

Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо реєстрації на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, які саме переваги на сьогоднішній день має сучасний електронний сервіс надання послуг та надано методичні рекомендації щодо реєстрації та використання електронного кабінету Пенсійного фонду України. Також надано роз’яснення, як підключити безкоштовну послугу інформування громадян за допомогою налаштування сервісу sms-інформування про стан призначення та перерахунку пенсій, сплату роботодавцями єдиного соціального внеску.

Присутніх було ознайомлено з накопичувальною системою загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та системою недержавного пенсійного забезпечення. З метою соціального захисту населення окремо було розглянуто питання щодо загальних правил формування та подання Звіту, передбаченого розділом ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435, які є обов'язковими для виконання платниками.

21.11.2019 (75 переглядів)

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (59 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)