Офіційний портал

КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ


КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ21 листопада 2019 року у залі засідань Березанської міської ради відбувся конкурс на право оренди нежитлового приміщення, що знаходиться в нежитлові будівлі (готель-їдальня), загальною площею 288,1 кв. м, розташованої за адресою: Київська область, Баришівський район, село Лехнівка, бульвар Центральний, 14в, балансоутримувач – відділ культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради, для розміщення закладу роздрібної торгівлі.

Оголошення про конкурс було розміщено на офіційному сайті Березанської міської ради та в газеті «Березанська громада».

На розгляд комісії надійшла одна пропозиція від фізичної особи-підприємця Бачал Євгенії Леонідівни.

У зв’язку з надходженням однієї пропозиції члени комісії одноголосно прийняли рішення рекомендувати розглянути на засіданні виконавчого комітету Березанської міської ради питання передачі в оренду цього приміщення на умовах конкурсу на право оренди, затверджених рішенням виконавчого комітету Березанської міської ради «Про оренду комунального майна» від 22.10.2019 № 234, з обов’язковим виконанням конкурсних пропозицій.


Тетяна ГАВРИЛЮК,

головний спеціаліст відділу з

питань економіки, власності, торгівлі

та приватизації житла

виконавчого комітету Березанської міської ради
КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯПОШИРИТИ

Новини

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (58 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)


Сторінка - 1 з 693