Офіційний портал

КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ


КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ21 листопада 2019 року у залі засідань Березанської міської ради відбувся конкурс на право оренди нежитлового приміщення, що знаходиться в нежитлові будівлі (готель-їдальня), загальною площею 288,1 кв. м, розташованої за адресою: Київська область, Баришівський район, село Лехнівка, бульвар Центральний, 14в, балансоутримувач – відділ культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради, для розміщення закладу роздрібної торгівлі.

Оголошення про конкурс було розміщено на офіційному сайті Березанської міської ради та в газеті «Березанська громада».

На розгляд комісії надійшла одна пропозиція від фізичної особи-підприємця Бачал Євгенії Леонідівни.

У зв’язку з надходженням однієї пропозиції члени комісії одноголосно прийняли рішення рекомендувати розглянути на засіданні виконавчого комітету Березанської міської ради питання передачі в оренду цього приміщення на умовах конкурсу на право оренди, затверджених рішенням виконавчого комітету Березанської міської ради «Про оренду комунального майна» від 22.10.2019 № 234, з обов’язковим виконанням конкурсних пропозицій.


Тетяна ГАВРИЛЮК,

головний спеціаліст відділу з

питань економіки, власності, торгівлі

та приватизації житла

виконавчого комітету Березанської міської ради
КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (187 переглядів)
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №77 «Про проведення громадських слухань» 22 червня 2020 року о 17.00 на подвір’ї Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, дотримуючись усіх заходів безпеки в період карантину, відбулися громадські слухання. Головним питанням слухань було «Про реорганізацію комунального закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Березанської міської ради Київської області до закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березанської міської ради Київської області та визнання її філією шляхом приєднання до опорного закладу Березанського НВК». Головуючим зборів було обрано Хруля Руслана Федоровича, першого заступника міського голови, секретарем зібрання – Петренко Ольгу Дмитрівну, директора Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів. На слухання прийшли 40 жителів села Лехнівки.

22.06.2020 (894 переглядів)
22.06.2020 (1180 переглядів)
22.06.2020 (166 переглядів)


Сторінка - 1 з 834