Офіційний портал

ВИРОБНИЧА НАРАДА В БЕРЕЗАНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ


ВИРОБНИЧА НАРАДА В БЕРЕЗАНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ 20 листопада у Березанському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась виробнича нарада, яку проводила директор територіального центру Тетяна Таран та завідуючі відділень Людмила Зезенько, Світлана Слюсар .

Директор територіального центру, проаналізувала роботу соціальних робітників та давши необхідні доручення, зробила акценти на подальшій співпраці з сільськими радами в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від підрозділів терцентру, особливо з настанням осінньо-зимового періоду.


Таран Т.П.,

директор Березанського міського територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
ПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (187 переглядів)
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №77 «Про проведення громадських слухань» 22 червня 2020 року о 17.00 на подвір’ї Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, дотримуючись усіх заходів безпеки в період карантину, відбулися громадські слухання. Головним питанням слухань було «Про реорганізацію комунального закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Березанської міської ради Київської області до закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березанської міської ради Київської області та визнання її філією шляхом приєднання до опорного закладу Березанського НВК». Головуючим зборів було обрано Хруля Руслана Федоровича, першого заступника міського голови, секретарем зібрання – Петренко Ольгу Дмитрівну, директора Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів. На слухання прийшли 40 жителів села Лехнівки.

22.06.2020 (894 переглядів)
22.06.2020 (1180 переглядів)
22.06.2020 (166 переглядів)


Сторінка - 1 з 834