Офіційний портал

ПОДАРУНКИ ВІД ПУЛЛАХІВСЬКОЇ ГРОМАДИ


ПОДАРУНКИ ВІД ПУЛЛАХІВСЬКОЇ ГРОМАДИУлітку в рамках відносин партнерства "Баришівка-Березань-Пуллах" представники громади міста-побратима Пуллах відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Бурдунів. Гостям сподобалася весела, велика і гомінка сім'я, вони з цікавістю слухали розповідь матері-вихователя Тетяни Бурдун про те, як з'явилася ідея виховувати дітей, позбавлених батьківського піклування, допомагати їм, бути наставниками та готувати до дорослого життя. А днями від Пуллахівської громади для родини Бурдунів прибув подарунок: різноманітне канцелярське приладдя, олівці, фломастери, зошити, ігри..

Під час чергового візиту до ДБСТ "Оберіг" подарунок дітворі вручили працівники служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради.


Рощина С.О.,

начальник служби у справах дітей та сім'ї
ПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (187 переглядів)
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №77 «Про проведення громадських слухань» 22 червня 2020 року о 17.00 на подвір’ї Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, дотримуючись усіх заходів безпеки в період карантину, відбулися громадські слухання. Головним питанням слухань було «Про реорганізацію комунального закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Березанської міської ради Київської області до закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березанської міської ради Київської області та визнання її філією шляхом приєднання до опорного закладу Березанського НВК». Головуючим зборів було обрано Хруля Руслана Федоровича, першого заступника міського голови, секретарем зібрання – Петренко Ольгу Дмитрівну, директора Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів. На слухання прийшли 40 жителів села Лехнівки.

22.06.2020 (895 переглядів)
22.06.2020 (1182 переглядів)
22.06.2020 (167 переглядів)


Сторінка - 1 з 834