ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 14.11.2019

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 14.11.201914 листопада під головуванням міського голови Володимира Тимченка відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради.

На порядку денному депутати розглянули ряд нагальних питань. Затвердили Програму інформатизації виконавчого комітету Березанської міської ради на 2019-2022 роки. Програма визначає стратегію та першочергові завдання інформатизації міської ради та її виконавчого комітету, метою яких є подальше створення умов для ефективної діяльності державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, забезпечення інформаційно-аналітичної підтримки процесів прийняття управлінських рішень, забезпечення прозорості діяльності органів влади та їх ефективної взаємодії, розвитку інформаційних послуг для громадян, фізичних та юридичних осіб, впровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності ОТГ.

Затвердили зміни до міської цільової програми «Питна вода міста Березань на 2018-2020 роки» та до рішення міської ради від 21.12.2018 року №609-57-VII «Про бюджет Березанської міської ради на 2019 рік», при цьому – бюджет громади не змінився.

Також під час сесії підтримали звернення Березанської міської ради Київської області до Голови Верховної ради України та Прем’єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб жителів громади – в недопущенні суттєвого обмеження доступу громадян в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті.

Затвердили проект рішення про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Березанської міської ради на 2020 рік, а саме: встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік; встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік; про місцеві податки і збори на 2021 рік; про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна; про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

Депутати розглянули й деякі технічні питання –про комунальне майно (передачу з балансу виконавчого комітету Березанської міської ради на баланс КП «Міськводоканал виконавчого комітету Березанської міської ради» ноутбуку); про внесення змін до рішення міської ради щодо складу постійних депутатських комісій та про розробку детальних планів території.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 14.11.2019

06.12.2019 (29 переглядів)
04.12.2019 (66 переглядів)
НЕМАЄ НІЧОГО ЛЕГШОГО, НІЖ ЗРОБИТИ ДОБРУ СПРАВУ

Немає нічого легшого, ніж зробити добру справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Так вирішили учні та батьки 7-А класу нашої школи. Протягом місяця всі разом збирали іграшки, засоби особистої гігієни, солодощі, одяг та взуття для діток з особливими потребами Святошинського будинку-інтернату , з яким співпрацює Березанська ЗОШ №1 вже другий рік. Бажання поїхати і особисто поспілкуватися з такими дітками виявили всі учні класу. Поїздка була дуже душевною і повчальною. Адже, коли тебе обіймають з усіх сторін декілька чоловік, запрошують присісти поруч, щоб просто ти йому особисто приділив увагу, беруть твою руку і кладуть собі на голову чи свою долоньку вкладають у твою руку, бо хочуть турботи, тепла і ласки, намагаються сісти якнайближче чи навіть вмоститися у тебе на колінах, цілують в обидві щоки і називають тебе МАМОЮ або сестричкою і просять заспівати пісеньку про маму.

06.12.2019 (57 переглядів)
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ЛЕХНІВСЬКІЙ ЗОШ

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебуванням людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Лехнівській школі проходила акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.

06.12.2019 (35 переглядів)