ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИІз здобуттям Україною Незалежності одним із найважливіших завдань, що постало перед державою, було створення всебічних умов для розвитку і утвердження української мови як державної. Указом Президента України Леоніда Кучми 1997 року було встановлено День української писемності і мови, який відзначається 9 листопада.

Усвідомлюючи величезне значення української мови для кожного громадянина нашої держави, учнями 11 класу разом із вчителем української мови та літератури Худобою Л.С. було створено відеоролик, присвячений Дню писемності та презентований учням 5-11 класів. Учні 8 класу разом з вчителем української мови та літератури Ничипорук Н.І. провели інформаційні хвилинки для учнів початкової школи.

8 листопада в школі традиційно написали радіодиктант учні 8-11 класів та вчителі. А класоводами та класними керівниками проведено виховні години для учнів 1-11 класів на тему «Живи, красуйся наша мово!». Протягом дня діяла виставку малюнків та літератури, організована вчителем української мови та літератури Худобою Л.С., присвячена Дню української писемності.

Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Педагог-організатор Н.О. Пархоменко.

Петренко О.Д.,

директор Лехнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

08.11.2019 (101 переглядів)

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (46 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (30 переглядів)