НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ9 листопада 2019 року традиційно відзначається День української писемності та мови в нашій країні, тож напередодні у Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 пройшли заходи з нагоди свята.

Класні керівники провели цікаві виховні години, на яких учні читали вірші відомих українських поетів, знайомилися з крилатими висловами про рідну мову.

Учні 5-Б класу підготували та провели свято, на яке запросили школярів 5-7 класів. Презентували матеріал про давні літописи, промову як велике національне надбання, про словесність як початок усіх наук.

Учні школи долучилися до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

С.Усмединська,

вчитель української мови та література Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№4

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

08.11.2019 (172 переглядів)

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (48 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (60 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (30 переглядів)