Офіційний портал

ДІЯ МІСЦЕВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ


ДІЯ МІСЦЕВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМУ підтримку незахищених верств населення, в тому числі малозабезпечених, осіб з інвалідністю всіх категорій, дітей-сиріт та інших категорій населення, які опинилися в складних життєвих обставинах в м. Березань діє міська цільова програма «Турбота» на 2016-2020 роки. Відповідно до Програми з початку року отримали матеріальну допомогу на лікування 274 особи, на вирішення складних життєвих обставин 27 осіб на загальну суму 429,5 тис.грн.
В підтримку військовослужбовців, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, які отримали поранення, контузію, каліцтво під час участі в антитерористичній операції, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також учасників Революції Гідності діє міська «Програма соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей в м. Березань на 2017-2020 роки». Відповідно до Програми 26 учасників антитерористичної операції отримали матеріальну допомогу з них: 10 осіб на лікування, 16 учасників антитерористичної операції та 14 членів сімей на санаторно-курортне лікування на суму 225,0 тис.грн.
23 військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України отримали матеріальну допомогу на суму 92,0 тис.грн., відповідно до міської «Програми з національно-патріотичного виховання та допризовної підготовки, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України в м. Березань на 2018-2021 роки»
За рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до «Комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки» станом на 01 листопада 2019 року отримали матеріальну допомогу 9 осіб., з них 6 осіб члени сімей загиблих (померлих), 2 особи з інвалідністю, 1 учасник Революції Гідності.
Москаленко Л.А.,
начальник управління соціального захисту населення та праці
ПОШИРИТИ

Новини

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (7 переглядів)
29.05.2020 (7 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)


Сторінка - 1 з 816