ДІЯ МІСЦЕВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ

ДІЯ МІСЦЕВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМУ підтримку незахищених верств населення, в тому числі малозабезпечених, осіб з інвалідністю всіх категорій, дітей-сиріт та інших категорій населення, які опинилися в складних життєвих обставинах в м. Березань діє міська цільова програма «Турбота» на 2016-2020 роки. Відповідно до Програми з початку року отримали матеріальну допомогу на лікування 274 особи, на вирішення складних життєвих обставин 27 осіб на загальну суму 429,5 тис.грн.
В підтримку військовослужбовців, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, які отримали поранення, контузію, каліцтво під час участі в антитерористичній операції, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також учасників Революції Гідності діє міська «Програма соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей в м. Березань на 2017-2020 роки». Відповідно до Програми 26 учасників антитерористичної операції отримали матеріальну допомогу з них: 10 осіб на лікування, 16 учасників антитерористичної операції та 14 членів сімей на санаторно-курортне лікування на суму 225,0 тис.грн.
23 військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України отримали матеріальну допомогу на суму 92,0 тис.грн., відповідно до міської «Програми з національно-патріотичного виховання та допризовної підготовки, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України в м. Березань на 2018-2021 роки»
За рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до «Комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки» станом на 01 листопада 2019 року отримали матеріальну допомогу 9 осіб., з них 6 осіб члени сімей загиблих (померлих), 2 особи з інвалідністю, 1 учасник Революції Гідності.
Москаленко Л.А.,
начальник управління соціального захисту населення та праці

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (48 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (60 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (30 переглядів)