ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «МАНГАЛИЦЯ УКРАЇНА» ПОТРЕБУЄ ПРАЦІВНИКІВ

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «МАНГАЛИЦЯ УКРАЇНА» ПОТРЕБУЄ ПРАЦІВНИКІВ 6 листопада провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Яною Рахубою було проведено робочу зустріч з співзасновником ФГ «Мангалиця Україна» Любов’ю Смирновою. Основним видом діяльності фермерського господарства є розведення рідкісних і екзотичних порід свиней породи угорська пухова мангалиця.

Метою зустрічі було налагодження партнерських стосунків, тісної співпраці та допомога в укомплектуванні оперативних вакансій. Під час розмови роботодавця було ознайомлено з переліком послуг,які надає служба зайнятості, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці. В результаті даного заходу роботодавцем було подано 2 оперативні вакансії. На сьогодніфермерське господарство потребує 2 робітників.

За більш детальною інформацією з питань наявних вакансій можна звернутися до Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості.
АДРЕСА ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 А; контактні телефони: (04576)6-23-84, 6-27-79, 6-22-34.

Юрій Глущук,

директор Березанської міської філії КОЦЗ

08.11.2019 (82 переглядів)

21.11.2019 (5 переглядів)
21.11.2019 (45 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (29 переглядів)