КОНКУРС НА ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Комісія для проведення конкурсів по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними та земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки Березанської міської ради.

Дата проведення конкурсу –18 листопада 2019року о 11:00 годині, у приміщенні міської ради за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 (актовий зал).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до управління землекористування та агропромислового розвитку виконавчого комітету Березанської міської ради за адресою: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків шлях, 131. Телефон для довідок: (04576)6-48-96.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу – не пізніше ніж за три робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Основні характеристики земельноїділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці:

1. Назва об’єкта: земельна ділянка, площею 0,0200 га (кадастровий номер 3220283001:09:079:0054 розташована за адресою: Київська область, Баришівський район, с. Лехнівка, бульвар Центральний, 47 (колишня адреса: бульвар Леніна, 47).

2. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метоюпередачі у приватну власність шляхом продажу.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до відділу землекористування на розгляд Комісії, такі документи:

–заяву на участь у конкурсі за встановленою формою в опечатанному конверті;

– копії нотаріально засвідчених установчих документів учасника конкурсу;

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

- копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

- матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;

- письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки земель та підписання звіту, завірені їхніми особистими підписами (у разі залучення);

- пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат.

Термін виконання робіт – 10 робочих днів.

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (46 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (29 переглядів)