КОНКУРС НА ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Комісія для проведення конкурсів по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними та земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки Березанської міської ради.

Дата проведення конкурсу –18 листопада 2019року о 11:00 годині, у приміщенні міської ради за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 (актовий зал).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до управління землекористування та агропромислового розвитку виконавчого комітету Березанської міської ради за адресою: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Шевченків шлях, 131. Телефон для довідок: (04576)6-48-96.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу – не пізніше ніж за три робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Основні характеристики земельноїділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці:

1. Назва об’єкта: земельна ділянка, площею 0,0200 га (кадастровий номер 3220283001:09:079:0054 розташована за адресою: Київська область, Баришівський район, с. Лехнівка, бульвар Центральний, 47 (колишня адреса: бульвар Леніна, 47).

2. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метоюпередачі у приватну власність шляхом продажу.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до відділу землекористування на розгляд Комісії, такі документи:

–заяву на участь у конкурсі за встановленою формою в опечатанному конверті;

– копії нотаріально засвідчених установчих документів учасника конкурсу;

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

- копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

- матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;

- письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки земель та підписання звіту, завірені їхніми особистими підписами (у разі залучення);

- пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат.

Термін виконання робіт – 10 робочих днів.

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (6 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)