ДЕНЬ ДОНОРА

ДЕНЬ ДОНОРАШАНОВНІ ЖИТЕЛІ

Березанської міської об’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо Вас прийняти участь у ДНІ ДОНОРА, який відбудеться 14.11.2019 з 9 години в приміщенні поліклініки КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради».

Здача крові здійснюється за відповідне матеріальне відшкодування,видається довідка на два оплачуваних вихідних дні.

Кров донора буде безкоштовно обстежена на всі відомі захворювання.

При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!

Адміністрація КНП «Березанська міська лікарня

Березанської міської ради»

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (46 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (30 переглядів)