БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ7 листопада 2019р. до учнів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завітали керівник ГО «Фонд громади Березань» Новікова А.В., дільничний Березанського відділення поліції ст. лейтенант поліції Кохан С.М., інспектор з ювенальної превенції Березанського відділення поліції ст. лейтенант поліції Григорʹєва О.О., реалізатор проекту «Безпека на дорозі» Бабич А.В.

Гості зустрілися з учнями 6-х та 7-х класів і провели з ними профілактичний захід.

Під час зустрічі обговорили правила поведінки та безпеки на дорозі, звернули увагу учнів на необхідність дотримання Правил дорожнього руху, наголосили на правилах руху узбіччям, проїзною частиною, переходу дороги, нагадали, у яких місцях дозволено кататися на велосипедах, та інші вимоги дорожньої абетки.

Під час розмови з правоохоронцями діти демонстрували вже набуті знання Правил дорожнього руху та обговорили різноманітні ситуації, які можуть виникнути на дорозі.

Учням доступно розповіли про права та обов’язки дітей і батьків, поняття булінгу, неприпустимості ображань чи цькувань учасників навчального процесу. Під час всієї зустрічі діти активно задавали питання, на які гості відповіли цікаво та вичерпно.

Діти отримали брошури, які містять телефони гарячої лінії, на які можна звертатися в разі потреби. Старшокласники заповнили анкети про булінг та безпеку в Інтернеті.

Всі учні школи вдячні за чудові подаровані фліпери - світловідбивні браслети, які одягають для безпеки у вечірню пору.

Раді з того, що такі зустрічі є традиційними в нашій школі. Діти з нетерпінням чекають продовження спілкування.

Звєкова О.А.,

педагог-організатор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

07.11.2019 (134 переглядів)

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (46 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (30 переглядів)