БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ7 листопада 2019р. до учнів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завітали керівник ГО «Фонд громади Березань» Новікова А.В., дільничний Березанського відділення поліції ст. лейтенант поліції Кохан С.М., інспектор з ювенальної превенції Березанського відділення поліції ст. лейтенант поліції Григорʹєва О.О., реалізатор проекту «Безпека на дорозі» Бабич А.В.

Гості зустрілися з учнями 6-х та 7-х класів і провели з ними профілактичний захід.

Під час зустрічі обговорили правила поведінки та безпеки на дорозі, звернули увагу учнів на необхідність дотримання Правил дорожнього руху, наголосили на правилах руху узбіччям, проїзною частиною, переходу дороги, нагадали, у яких місцях дозволено кататися на велосипедах, та інші вимоги дорожньої абетки.

Під час розмови з правоохоронцями діти демонстрували вже набуті знання Правил дорожнього руху та обговорили різноманітні ситуації, які можуть виникнути на дорозі.

Учням доступно розповіли про права та обов’язки дітей і батьків, поняття булінгу, неприпустимості ображань чи цькувань учасників навчального процесу. Під час всієї зустрічі діти активно задавали питання, на які гості відповіли цікаво та вичерпно.

Діти отримали брошури, які містять телефони гарячої лінії, на які можна звертатися в разі потреби. Старшокласники заповнили анкети про булінг та безпеку в Інтернеті.

Всі учні школи вдячні за чудові подаровані фліпери - світловідбивні браслети, які одягають для безпеки у вечірню пору.

Раді з того, що такі зустрічі є традиційними в нашій школі. Діти з нетерпінням чекають продовження спілкування.

Звєкова О.А.,

педагог-організатор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

07.11.2019 (428 переглядів)

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (6 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)