ПРАТ „ВЕНТС“ потребує працівників

21.04.2021

У м. Березані відбулася робоча зустріч фахівців служби зайнятості з представниками ПрАТ „Вентс“. Вентс – компанія з багаторічним досвідом, яка займається виробництвом сучасного високотехнологічного вентиляційного обладнання.

Наразі у зв’язку зі значним зростанням обсягів виробництва продукції компанія оголошує набір працівників на вакансії, зокрема: ливарника пластмас, слюсаря-інструментальника, вантажника, оператора автоматичних та напівавтоматичних ліній, слюсаря-електромонтажника, оператора-комплектувальника, шліфувальника, балансувальника деталей та вузлів. Виробничі потужності роботодавця знаходяться в м. Боярці Київської області. Компанія забезпечує працівників спецодягом, засобами індивідуального захисту, пільговим харчуванням, також надає допомогу в поселенні (вахтовий метод роботи).

За результатом зустрічі сторони домовилися про співпрацю, зокрема якісний добір кандидатів на заявлені вакансії.

Лариса ПРОЗОРОВА,

заступник директора Березанської міської філії КОЦЗ