ШКОЛЯРАМ БЕРЕЗАНІ ДОПОМОГЛИ ВИЗНАЧИТИСЯ З МАЙБУТНЬОЮ ПРОФЕСІЄЮ

ШКОЛЯРАМ БЕРЕЗАНІ ДОПОМОГЛИ ВИЗНАЧИТИСЯ  З МАЙБУТНЬОЮ ПРОФЕСІЄЮУ Центрі дозвілля 9 жовтня 2019 року Березанською міською філію Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради було проведено День кар’єри.

Мета заходу – сформувати усвідомлений підхід до вибору професії та уявлення про можливості власного працевлаштування, відповідальності за власне майбутнє.

На Дні кар’єри зібралися старшокласники міських загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом ярмарок відвідалоблизько 150 учнів. У ході заходу представникивищих навчальнихзакладівКиївщини, зокрема «Березанський професійний аграрний ліцей», Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», «Київський університет ринкових відносин», «Київський коледж легкої промисловості», Університет економіки та права «КРОК», «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана», «Міжрегіональна академія управління персоналом «Березанський інститут», Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»провели презентаціюсвоїхнавчальнихзакладів за допомогою відео роликів та інформаційних стендів, а також всі бажаючі отримали брошури та буклети. Учасники Дня кар’єри мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання.

ШКОЛЯРАМ БЕРЕЗАНІ ДОПОМОГЛИ ВИЗНАЧИТИСЯ  З МАЙБУТНЬОЮ ПРОФЕСІЄЮТакож, за підтримки Березанського міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) та приватному підприємцю Глушак Вікторії школярі та учасники заходу пригощалися безкоштовним чаєм та смачною випічкою.

Глущук Ю.В.,

Директор Березанської міської філії КОЦЗ

ШКОЛЯРАМ БЕРЕЗАНІ ДОПОМОГЛИ ВИЗНАЧИТИСЯ  З МАЙБУТНЬОЮ ПРОФЕСІЄЮ

21.11.2019 (5 переглядів)
21.11.2019 (45 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (29 переглядів)