Офіційний портал

КОНФЕРЕНЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ОТГ ТА ПРОЦЕСІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ


КОНФЕРЕНЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ОТГ ТА ПРОЦЕСІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇЗ 9 по 11 жовтня в м. Києві відбулася конференція «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації», яку організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за підтримки Програми "U-LEAD з Європою» і проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німечиини.

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. Перший день проходив у форматі «open space», другого дня – дискусії за групами щодо:

-перспектив розвитку системи надання адміністративних послуг в контексті створення ОТГ;

-послуги з реєстрації місця поживання;

-питання оформлення та видачі паспорта громадянина України;

-стан та перспективи децентралізації послуг з реєстрації актів цивільного стану;

-послуги щодо реєстрації транспортних засобів та запровадження їх надання через ЦНАП.

Третій день присвячений електронній системі моніторингу діяльності Центрів надання адміністративних послуг.

У форматі відкритого простору представники ЦНАП з усіх областей України, об’єднаних територіальних громад та експертів обговорювали найбільш актуальні питання щодо надання адміністративних послуг!!!


Скрипник О.В.,

начальник Центру надання адміністративних послуг

КОНФЕРЕНЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ОТГ ТА ПРОЦЕСІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
КОНФЕРЕНЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ОТГ ТА ПРОЦЕСІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
ПОШИРИТИ

Новини

22.06.2020 (187 переглядів)
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №77 «Про проведення громадських слухань» 22 червня 2020 року о 17.00 на подвір’ї Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, дотримуючись усіх заходів безпеки в період карантину, відбулися громадські слухання. Головним питанням слухань було «Про реорганізацію комунального закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Березанської міської ради Київської області до закладу освіти «Лехнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березанської міської ради Київської області та визнання її філією шляхом приєднання до опорного закладу Березанського НВК». Головуючим зборів було обрано Хруля Руслана Федоровича, першого заступника міського голови, секретарем зібрання – Петренко Ольгу Дмитрівну, директора Лехнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів. На слухання прийшли 40 жителів села Лехнівки.

22.06.2020 (894 переглядів)
22.06.2020 (1180 переглядів)
22.06.2020 (166 переглядів)


Сторінка - 1 з 834