КОНФЕРЕНЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ОТГ ТА ПРОЦЕСІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇЗ 9 по 11 жовтня в м. Києві відбулася конференція «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації», яку організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за підтримки Програми "U-LEAD з Європою» і проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німечиини.

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. Перший день проходив у форматі «open space», другого дня – дискусії за групами щодо:

-перспектив розвитку системи надання адміністративних послуг в контексті створення ОТГ;

-послуги з реєстрації місця поживання;

-питання оформлення та видачі паспорта громадянина України;

-стан та перспективи децентралізації послуг з реєстрації актів цивільного стану;

-послуги щодо реєстрації транспортних засобів та запровадження їх надання через ЦНАП.

Третій день присвячений електронній системі моніторингу діяльності Центрів надання адміністративних послуг.

У форматі відкритого простору представники ЦНАП з усіх областей України, об’єднаних територіальних громад та експертів обговорювали найбільш актуальні питання щодо надання адміністративних послуг!!!

Скрипник О.В.,

начальник Центру надання адміністративних послуг

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (46 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (30 переглядів)