ПРО РОЗВИТОК ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я БЕРЕЗАНІ

ПРО РОЗВИТОК ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я БЕРЕЗАНІСистема охорони здоров’я є чи не найважливішою галуззю для будь-якого міста. Поліпшенню надання медичної допомоги жителям Березанської міської об’єднаної територіальної громади всіляко сприяє міська влада.

Так, за словами виконуючого обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» Володимира Луценка, незабаром у міській лікарні з’явиться фіброгастроскоп – сучасний медичний апарат для проведення діагностичної процедури гастроскопії, що дозволить оглянути стан слизової оболонки верхніх відділів кишкового-шлункового тракту.

Також головний лікар зазначив, що у відділенні гемодіалізу закінчено встановлення стабілізаторів напруги для безперебійного надання медичної допомоги пацієнтам хворим на ниркову недостатність.

Лук’яненко Т.В.,

оператор інформаційно-аналітичного відділу

КНП «Березанська міська лікарня

Березанської міської ради»

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (45 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (29 переглядів)