Офіційний портал

ДЕНЬ КАР'ЄРИ


ДЕНЬ КАР'ЄРИ Відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість навчання у вузі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

«День кар'єри» —щорічний спільний профорієнтаційний захід Березанського центру зайнятості та відділу освіти, покликаний запобігти такій ситуації,адже актуально і гостро постає проблема конкретної допомоги молоді в професійному самовизначенні засобами професійної орієнтації.

В Центрі дозвілля на молодь сьогодні чекали провідні спеціалісти вузів,які не лише рекламували свої заклади,а й надали інформацію про особливості навчання.Учні також отримали друковані інформаційні матеріали.

Приємний сюрприз для дітей—смачна випічка від ТМ «Пампушка» та гарячий чай.

Учні Березанського НВК щиро вдячні за цікаву та корисну зустріч.

Ковальчук Т.,

заступник з виховної роботи Березанського НВК


09.10.2019 (32 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

ЧИ ОПОДАТКОВУВАТИ ПОДАТКОМ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ПРАЦІВНИКІВ?

З метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку-фізичної особи не включаються витрати роботодавця на обов'язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом "Про захист населення від інфекційних хвороб" від 06.04.2000 р. № 1645-ІІІ (п.п. 165.1.19 ПКУ). Відповідно до ст. 21 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" обов'язкові попередні (до прийняття на роботу) та періодичні профілактичні медичні огляди працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, проводяться за рахунок роботодавців у порядку, встановленому законодавством.Сторінка - 1 з 641