ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИТривають роботи з реконструкції центральної частини міста, що передбачають заміну дорожнього покриття, бордюрів та укладання бруківки. Також ремонт пішохідних доріжок і заміна бордюрів відбувається по вулиці Набережна (від Березанського НВК до залізничного вокзалу) та по вулиці Гагаріна (від музею до магазину «Скарбничка»).
Дбаючи про власну безпеку та безпеку інших, закликаємо водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

09.10.2019 (485 переглядів)

12.12.2019 (41 переглядів)
12.12.2019 (32 переглядів)
12.12.2019 (24 переглядів)
ЗАНЯТТЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Заняття дітей з особливими потребами в відділенні денного перебування Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) полягає не тільки у розвитку дрібної моторики, концентрації уваги, але і в розвитку тактильної чутливості, можливості одномоментного сприйняття цілісності образу предмета, стимуляції творчих здібностей. Такі заняття здатні вивести дитину із депресії, адже викликають позитивні емоції, підвищують впевненість у власних силах. Слід зазначити, що діти з особливими потребами ще в дошкільному віці починають розуміти свою несхожість з однолітками без порушень в розвитку. Тому в закладі необхідно створювати відповідні умови, в яких діти з особливими потребами зможуть проявити себе, реалізувати свої здібності, навчитися спілкуватися в групі, розвинути творчий потенціал, навчитися методів самодопомоги та взаємодопомоги, адже всі діти є цінними і активними членами суспільства.
Висоцька І.В., завідувач відділення денного перебування

КУДИ СПЛАЧУЄТЬСЯ ПДФО ЗА ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Порядок сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) передбачений ст. 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету також здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ (п.п. 1.4 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ). Такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі – відокремлений підрозділ) (п.п. 168.4.2 п. 168.4 ст. 168 ПКУ).