Офіційний портал

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ


ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИТривають роботи з реконструкції центральної частини міста, що передбачають заміну дорожнього покриття, бордюрів та укладання бруківки. Також ремонт пішохідних доріжок і заміна бордюрів відбувається по вулиці Набережна (від Березанського НВК до залізничного вокзалу) та по вулиці Гагаріна (від музею до магазину «Скарбничка»).
Дбаючи про власну безпеку та безпеку інших, закликаємо водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ
ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ
ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ
ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ


09.10.2019 (219 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

ЧИ ОПОДАТКОВУВАТИ ПОДАТКОМ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ПРАЦІВНИКІВ?

З метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку-фізичної особи не включаються витрати роботодавця на обов'язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом "Про захист населення від інфекційних хвороб" від 06.04.2000 р. № 1645-ІІІ (п.п. 165.1.19 ПКУ). Відповідно до ст. 21 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" обов'язкові попередні (до прийняття на роботу) та періодичні профілактичні медичні огляди працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, проводяться за рахунок роботодавців у порядку, встановленому законодавством.Сторінка - 1 з 641