176-та РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"

176-та РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ ВІРША  "РОЗРИТА МОГИЛА"В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті та з великою повагою передає із покоління в покоління. У нашій країні це ім’я Тараса Шевченка – видатного поета, художника, українського пророка. Сьогодні, 9 жовтня, минає 176-та річниця написання поетом у місті Березань відомого вірша «Розрита могила». З нагоди пам’ятної дати у центрі дозвілля відбувся тематичний захід, присвячений річниці написання відомого твору. Згадати цього дня видатного митця завітали представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі, учнівська молодь, жителі та гості громади. Присутні залюбки прослухали відомі твори письменника у виконанні хору ветеранів «Вересень життя», учнів загальноосвітніх закладів, а також Галини Рих – Почесної жительки міста Березань, рекордсменки Книги рекордів України, Почесної директорки Березанського краєзнавчого музею, яка своїм майстерним виконанням «Розритої могили» полонила серця слухачів. Також у рамках заходу покладено квіти до пам’ятного знаку Тарасу Шевченку та кургану «Розрита могила».

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

176-та РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ ВІРША  "РОЗРИТА МОГИЛА"

ЧИ ОПОДАТКОВУВАТИ ПОДАТКОМ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ПРАЦІВНИКІВ?

З метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку-фізичної особи не включаються витрати роботодавця на обов'язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом "Про захист населення від інфекційних хвороб" від 06.04.2000 р. № 1645-ІІІ (п.п. 165.1.19 ПКУ). Відповідно до ст. 21 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" обов'язкові попередні (до прийняття на роботу) та періодичні профілактичні медичні огляди працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, проводяться за рахунок роботодавців у порядку, встановленому законодавством.