РОБОТА ВІДДІЛУ З ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

РОБОТА ВІДДІЛУ З ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬЗа період з 01.09.2019 по 01.10.2019 до відділу з земельних питань управління землекористування та агропромислового розвитку надійшло 166 звернень фізичних та юридичних осіб по питаннях землекористування та передачі земельних ділянок у приватну власність.

Підготовлено 93 витягів з рішень сесії міської ради: «Про розгляд звернень громадян з питань землекористування», «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам», «Про розгляд питань по врегулюванню земельних відносин» та інші.

Згідно поданих клопотань відділом з земельних питань підготовлено 5 проектів рішення для розгляду на засіданнях сесії Березанської міської ради.

Проведено реєстрацію документів, щодо зміни власників земельних ділянок відповідно до цивільно-правових угод по 40 землекористувачах в електронну базу «Всі землекористувачі» відповідно до поданих документів.

Проводилось рознесення сплати земельного податку за серпень 2019 року (425 землекористувачів) – в електронну базу «Всі землекористувачі».

Відділом з земельних питань за цей період підготовлено запитів, інформацій та направлено відповідей, роз’яснень заявникам - 20 листів.

Видано 68 довідок громадянам до Управління соціального захисту населення та в міський центр зайнятості.

Працівники відділу надали 225 консультацій фізичним та юридичним особам з земельних питань на особистому прийомі.

Божок І.О.,

начальник відділу з земельних питань

15.10.2019 (1 перегляд)