Працюємо над покращенням соціального захисту дітей

20.04.2021

20 квітня 2021 року в актовій залі Березанської міської ради відбулося засідання міждисциплінарної команди з ведення випадку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Міждисциплінарна команда – тимчасово утворена команда фахівців, які є працівниками суб’єктів виявлення та організації соціального захисту дітей, для забезпечення найкращих інтересів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю. Спільною метою всіх членів команди є створення найкращих умов для зростання малечі та подолання складних життєвих обставин, що можуть спричинити остаточне розлучення дітей з батьками і позбавлення останніх батьківських прав.

На порядку денному розглядалося питання про перебування малолітніх дітей в сім’ї патронатного вихователя. За результатами засідання були прийняті відповідні рішення в інтересах дітей.

Світлана РОЩИНА,

начальник служби у справах дітей Березанської міської ради