ПРИЙОМ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ-ІНСПЕКТОРА ПРАЦІ

ПРИЙОМ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ-ІНСПЕКТОРА ПРАЦІ 10.09.2019 року начальником відділу – інспектором праці відділу з питань праці управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради Качановим І.В. проводився особистий прийом громадян з питань додержання трудового законодавства.
На особистому прийомі громадян, який відбувся 10.09.2019 року до інспектора праці Качанова І.В. звернувся колишній працівник одного із підприємств міста Молнар В.П. щодо порушення його трудових прав.
Під час прийому інспектор праці Качанов І.В. детально розібрався в порушених питаннях та пообіцяв проконтролювати їх оперативне вирішення в межах чинного законодавства.

Москаленко Л.А.,

начальник управління соціального захисту населення та праці

29.01.2020 (19 переглядів)
29 СІЧНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДЛЯ СПЛАТИ АВАНСУ З ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ ТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

29 січня – останній день для сплати авансу з транспортного податку та податку на нерухомість за IV квартал 29 січня 2020 року останній день сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Згідно пп. 266.10.1 ПКУ юридичні особи сплачують відповідний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 29 січня 2020 року є також останнім днем сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року транспортного податку. Нагадуємо, транспортний податок сплачується юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації (пп. 267.8.1 ПКУ).
Матвієнко В.М., начальник фінансового управління

29.01.2020 (23 переглядів)