Офіційний портал

РЕКРУТИНГ - НОВА ФОРМА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ


РЕКРУТИНГ - НОВА ФОРМА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ Нещодавно Державна служба зайнятості впровадила нову послугу для роботодавців з підбору та пошуку персоналу методом рекрутингу.

Така діяльність орієнтована, в першу чергу, на оперативне та ефективне задоволення індивідуальних потреб роботодавців у працівниках. Фахівці служби зайнятості здійснюють підбір персоналу не масово, а індивідуально з урахуванням потреб, побажань та вимог усіх роботодавців, які звертаються з проханням добору людей, які дійсно хочуть працювати та готові навчатися.

Нещодавно до Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості звернувся за допомогою у терміновому укомплектуванні персоналу приватний підприємець Віталій Шкулета, який займається роздрібної торгівлею будівельних матеріалів.

Фахівці служби зайнятості оперативно розмістили інформацію на сайтах пошуку роботи, провели моніторинг бази резюме шукачів роботи відповідно до вимог роботодавця. Таким чином вже через короткий час вакансії вантажника та продавця-консультанта були укомплектовані персоналом підібраними службою зайнятості.

Віталій Шкулета був приємно здивований та задоволений швидкою та успішною співпрацею з службою зайнятості, тому що сам немає часу на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться безпосередньо з фахівцем з рекрутингу у службі зайнятості та заощаджує час та власні кошти, адже послуга безкоштовна та є можливість розміщувати свої вакансії на ресурсах служби зайнятості.


Глущук Ю.В.

Директор Березанської міської філії КОЦЗ

ПОШИРИТИ

Новини

13.09.2019 (192 переглядів)
13.09.2019 (121 переглядів)
13.09.2019 (191 переглядів)
13.09.2019 (46 переглядів)


Сторінка - 1 з 614