Офіційний портал

РЕКРУТИНГ - НОВА ФОРМА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ


РЕКРУТИНГ - НОВА ФОРМА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ Нещодавно Державна служба зайнятості впровадила нову послугу для роботодавців з підбору та пошуку персоналу методом рекрутингу.

Така діяльність орієнтована, в першу чергу, на оперативне та ефективне задоволення індивідуальних потреб роботодавців у працівниках. Фахівці служби зайнятості здійснюють підбір персоналу не масово, а індивідуально з урахуванням потреб, побажань та вимог усіх роботодавців, які звертаються з проханням добору людей, які дійсно хочуть працювати та готові навчатися.

Нещодавно до Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості звернувся за допомогою у терміновому укомплектуванні персоналу приватний підприємець Віталій Шкулета, який займається роздрібної торгівлею будівельних матеріалів.

Фахівці служби зайнятості оперативно розмістили інформацію на сайтах пошуку роботи, провели моніторинг бази резюме шукачів роботи відповідно до вимог роботодавця. Таким чином вже через короткий час вакансії вантажника та продавця-консультанта були укомплектовані персоналом підібраними службою зайнятості.

Віталій Шкулета був приємно здивований та задоволений швидкою та успішною співпрацею з службою зайнятості, тому що сам немає часу на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться безпосередньо з фахівцем з рекрутингу у службі зайнятості та заощаджує час та власні кошти, адже послуга безкоштовна та є можливість розміщувати свої вакансії на ресурсах служби зайнятості.


Глущук Ю.В.

Директор Березанської міської філії КОЦЗ

ПОШИРИТИ

Новини

29.01.2020 (19 переглядів)
29 СІЧНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДЛЯ СПЛАТИ АВАНСУ З ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ ТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

29 січня – останній день для сплати авансу з транспортного податку та податку на нерухомість за IV квартал 29 січня 2020 року останній день сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Згідно пп. 266.10.1 ПКУ юридичні особи сплачують відповідний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 29 січня 2020 року є також останнім днем сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року транспортного податку. Нагадуємо, транспортний податок сплачується юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації (пп. 267.8.1 ПКУ).
Матвієнко В.М., начальник фінансового управління

29.01.2020 (23 переглядів)


Сторінка - 1 з 731