ШАНОВНА БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДО!

ШАНОВНА БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДО!28 вересня 2019 року, наша громада відзначатиме День міста - День громади! У цей день, як завжди, відбуватиметься урочисте нагородження містян в різних номінаціях. Прошу Вас подавати кандидатури на нагородження в запропонованих Вами ж, номінаціях, наприклад: "За активну громадську діяльність", "Творча особистість року", "Золоте серце", "За заслуги перед містом", "Юний талант міста" та ін.
Пропонуйте свого кандидата, номінацію та коротко обґрунтування вибору.
Варто наголосити, що ця нагорода буде своєрідним конкурсом "БЕРЕЗАНЬ - ЦЕ ТИ!!!".
Обговорення триватиме з 10.09.2019 по 20.09.2019.

Дякую всім за активну участь.
(Результати обговорення будуть дійсними, лише на офіційній сторінці Березанської міської ради!!! https://www.facebook.com/berezan.rada/).

Міський голова Володимир Тимченко

29.01.2020 (4 перегляди)
29.01.2020 (24 переглядів)
29 СІЧНЯ - ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДЛЯ СПЛАТИ АВАНСУ З ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ ТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

29 січня – останній день для сплати авансу з транспортного податку та податку на нерухомість за IV квартал 29 січня 2020 року останній день сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Згідно пп. 266.10.1 ПКУ юридичні особи сплачують відповідний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 29 січня 2020 року є також останнім днем сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2019 року транспортного податку. Нагадуємо, транспортний податок сплачується юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації (пп. 267.8.1 ПКУ).
Матвієнко В.М., начальник фінансового управління

29.01.2020 (27 переглядів)