ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ

ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ«Якісна освіта громади – майбутнє успішної держави» саме під такою назвою у Березанській ОТГ відбувся серпневий форум освітян для керівників, заступників голів профспілкових комітетів, учителів ЗЗСО, вихователів ЗДО, представників громадськості, керівників структурних підрозділів.

На захід прибули делегації від 18 закладів освіти Березанської міської ОТГ, керівники органів місцевого самоврядування, засоби масової інформації, жителі та гості громади.

Перед початком заходу працювали різноманітні локації, проходила фотовиставка «Усмішка щасливої дитини», на інтерактивній дошці «Що нас об’єднує» гості залюбки знаходили спільні риси та фотографувалися поряд з презентаційними банерами.

Під час основної частини освітяни переглянули відеофільм «Роздуми про Нову Українську Школу», заслухали звіт начальника відділу освіти Оксани Загорулько, яка ознайомила з підсумками у навчанні, розповіла про пріоритети та розробки стратегії розвитку, механізми професійного зростання, підходи в управлінській діяльності.

Також заступник міського голови Руслан Хруль від імені голови громади Володимира Тимченка привітав присутніх із початком нового навчального року, подякував за сумлінну працю, належне виховання підростаючого покоління, оголосив подяки та вручив подарунки працівникам освітньої галузі за високий професіоналізм, значний особистий внесок у виховання підростаючого покоління та активну громадську позицію, а також відзначив навчальні заклади за належну підготовку до 2019-2020 навчального року.

На сам кінець гості мали змогу висловити думку та поставити запитання, з цією метою у залі знаходилися вільні мікрофони. Найактуальніші теми стосувалися співпраці сіл з інклюзивно-ресурсним центром, імунізації дітей, фасадних робіт загальноосвітньої школи №1, мультимедійного обладнання дошкільних закладів та інше.

Серпневий форум закінчився, а позитивні враження ще довго згадуватимуть освітяни. Педагогічні працівники не лише підвели підсумки роботи та окреслили перспективи на майбутнє в умовах реформування освітньої галузі, але й дали старт новому навчальному року.

Приємно, що гості оцінили не лише зміни в освітній галузі, а й у місті, а також подякували міському голові за підтримку талановитої молоді.

Павленко Я.В.,
головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю
ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (7 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)