ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ

ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ«Якісна освіта громади – майбутнє успішної держави» саме під такою назвою у Березанській ОТГ відбувся серпневий форум освітян для керівників, заступників голів профспілкових комітетів, учителів ЗЗСО, вихователів ЗДО, представників громадськості, керівників структурних підрозділів.

На захід прибули делегації від 18 закладів освіти Березанської міської ОТГ, керівники органів місцевого самоврядування, засоби масової інформації, жителі та гості громади.

Перед початком заходу працювали різноманітні локації, проходила фотовиставка «Усмішка щасливої дитини», на інтерактивній дошці «Що нас об’єднує» гості залюбки знаходили спільні риси та фотографувалися поряд з презентаційними банерами.

Під час основної частини освітяни переглянули відеофільм «Роздуми про Нову Українську Школу», заслухали звіт начальника відділу освіти Оксани Загорулько, яка ознайомила з підсумками у навчанні, розповіла про пріоритети та розробки стратегії розвитку, механізми професійного зростання, підходи в управлінській діяльності.

Також заступник міського голови Руслан Хруль від імені голови громади Володимира Тимченка привітав присутніх із початком нового навчального року, подякував за сумлінну працю, належне виховання підростаючого покоління, оголосив подяки та вручив подарунки працівникам освітньої галузі за високий професіоналізм, значний особистий внесок у виховання підростаючого покоління та активну громадську позицію, а також відзначив навчальні заклади за належну підготовку до 2019-2020 навчального року.

На сам кінець гості мали змогу висловити думку та поставити запитання, з цією метою у залі знаходилися вільні мікрофони. Найактуальніші теми стосувалися співпраці сіл з інклюзивно-ресурсним центром, імунізації дітей, фасадних робіт загальноосвітньої школи №1, мультимедійного обладнання дошкільних закладів та інше.

Серпневий форум закінчився, а позитивні враження ще довго згадуватимуть освітяни. Педагогічні працівники не лише підвели підсумки роботи та окреслили перспективи на майбутнє в умовах реформування освітньої галузі, але й дали старт новому навчальному року.

Приємно, що гості оцінили не лише зміни в освітній галузі, а й у місті, а також подякували міському голові за підтримку талановитої молоді.

Павленко Я.В.,
головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю
ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ

15.10.2019 (1 перегляд)