ПО-РОДИННОМУ ПИЛИПЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

ПО-РОДИННОМУ ПИЛИПЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛАКожне село нашої громади має свою історію та традиції, працьовитих і видатних жителів. Нагодою похвалитися здобутками, пригадати минуле, поділитися планами на майбутнє є відзначення Дня села.

24 серпня село Пилипче відзначило 319 років з дня заснування, що цього річ збіглося з Днем Незалежності. На святкування зібралися майже всі жителі, яких об’єднало одне велике почуття – любов до малої батьківщини.

Завітав на свято в.о. міського голови Руслан Хруль, котрий привітав присутніх з Днем села та висловив слова вдячності жителям за любов до рідного краю, самовіддану працю у становленні та розбудові села та подякував жителям за єдність і згуртованість. З вітальною промовою до громади звернувся в. о. старости Анатолій Мірошниченко, який виразив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, внесок у розвиток та добробут, нагородивши подяками тих, хто бере активну участь у житті краю. Гарний настрій та позитивні емоції глядачам своїми виступами подарували артисти художньої самодіяльності Пилипчанського будинку культури, аматори сцени й учні навчально-виховного комплексу.

На початку свята пройшов молебень за мир та Україну, підтримавши дух патріотизму нашого народу та гордість за нашу славну державу. Найменші учасники свята із задоволенням розважалися на атракціонах та брали участь у дитячій ігровій програмі, а також у майстер-класі з розфарбовування обличчя. Завершився святковий день – молодіжною дискотекою.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ПО-РОДИННОМУ ПИЛИПЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

25.08.2019 (621 переглядів)