СЕЛУ НЕДРА – 353!

СЕЛУ НЕДРА – 353!Гостинно зустрічала своїх односельців і гостей Недра у День села, що припав на 24 серпня. Вітальні слова на адресу жителів, святковий концерт, дитячі розваги та конкурси – лише невелика частина програми.

У рамках святкування Дня села зі словами вітань до жителів звернулися заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, які від імені голови громади Володимира Тимченка побажали присутнім міцного здоров’я та успіхів, а громаді – розвитку, процвітання і добробуту. Також нагородили подяками від міського голови жителів села за значні досягнення та високий професіоналізм.

Щирі вітання лунали і від в. о. старости Михайла Деркача, який висловив подяку усім жителям та керівникам фермерських господарств за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток краю, за те, що не лише словами, а й конкретними справами допомагають у благоустрої, підтриманні порядку.

Привітали зі святом присутніх і керівники фермерських господарств Недрянського старостинського округу, серед них: Микола Бондарчук, Борис Скорик, Володимир Цуран. Насиченою і цікавою цього дня була концертна програма за активної участі творчих колективів та аматорів сцени, котрі впродовж усього свята дарували присутнім творчі надбання, гарний настрій та незабутні враження. Упродовж заходу працювали виїзні дитячі атракціони, звідки весь час лунав сміх дітей. Також цього дня для жителів села працювала польова кухня, де усі мали змогу поласувати смачною козацькою кашею та безкоштовним морозивом. Цього серпневого дня жителі Недри довели свою щиру та сердечну любов до рідного краю, а щасливі обличчя, дитячі посмішки та всеохоплюючий гарний настрій свідчили про те, що свято вдалося на славу!

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

СЕЛУ НЕДРА – 353!

25.08.2019 (2039 переглядів)

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (7 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)