ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
Даний захід був одним із перших спільних кроків представників громади, влади, поліції, (ІМіП) направлених на безпеку у Березанській ОТГ. Надалі фахові спеціалісти (ІМіП) запускають наступний етапи пітримки:
• програма включає аналіз потенціалу громади впроваджувати безпекові ініціативи, розробку стратегічного плану розвитку безпеки, допомога у створенні програм з безпеки для Березанської ОТГ, супровід бюджетування безпекових ініціатив, індивідуальні консультації по розвитку комунікаційних та адвокаційних кампаній, тренінги по community policing, аналізу безпекови ризиків та інших нагальних темах.
• фасилітоване обговорення і створення плану роботи для муніципальної варти.
• практикум з основ медіації (модель Мирна школа) для учнів всіх 9-ти шкіл і активної молоді ОТГ.

Новікова А.В.,

Голова правління БО "Фонд громади Березані"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

19.08.2019 (109 переглядів)