Офіційний портал

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
Даний захід був одним із перших спільних кроків представників громади, влади, поліції, (ІМіП) направлених на безпеку у Березанській ОТГ. Надалі фахові спеціалісти (ІМіП) запускають наступний етапи пітримки:
• програма включає аналіз потенціалу громади впроваджувати безпекові ініціативи, розробку стратегічного плану розвитку безпеки, допомога у створенні програм з безпеки для Березанської ОТГ, супровід бюджетування безпекових ініціатив, індивідуальні консультації по розвитку комунікаційних та адвокаційних кампаній, тренінги по community policing, аналізу безпекови ризиків та інших нагальних темах.
• фасилітоване обговорення і створення плану роботи для муніципальної варти.
• практикум з основ медіації (модель Мирна школа) для учнів всіх 9-ти шкіл і активної молоді ОТГ.

Новікова А.В.,

Голова правління БО "Фонд громади Березані"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР


19.08.2019 (109 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

13.09.2019 (192 переглядів)
13.09.2019 (121 переглядів)
13.09.2019 (191 переглядів)
13.09.2019 (46 переглядів)


Сторінка - 1 з 614