ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
Даний захід був одним із перших спільних кроків представників громади, влади, поліції, (ІМіП) направлених на безпеку у Березанській ОТГ. Надалі фахові спеціалісти (ІМіП) запускають наступний етапи пітримки:
• програма включає аналіз потенціалу громади впроваджувати безпекові ініціативи, розробку стратегічного плану розвитку безпеки, допомога у створенні програм з безпеки для Березанської ОТГ, супровід бюджетування безпекових ініціатив, індивідуальні консультації по розвитку комунікаційних та адвокаційних кампаній, тренінги по community policing, аналізу безпекови ризиків та інших нагальних темах.
• фасилітоване обговорення і створення плану роботи для муніципальної варти.
• практикум з основ медіації (модель Мирна школа) для учнів всіх 9-ти шкіл і активної молоді ОТГ.

Новікова А.В.,

Голова правління БО "Фонд громади Березані"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

19.08.2019 (241 переглядів)

21.11.2019 (6 переглядів)
21.11.2019 (46 переглядів)
21.11.2019 (12 переглядів)
21.11.2019 (58 переглядів)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради. На початку засідання одноголосно підтримали питання соціальної сфери населення, а саме: про затвердження рішення комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, інвалідам всіх категорій, дітям-сиротам та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи; про внесення змін до складу комітету доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення; про внесення змін до складу комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про внесення змін до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; про схвалення звіту про виконання міської Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення в м. Березань за 2019 рік; про схвалення Програми забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної інфраструктури в м. Березані та селах, які приєдналися до Березанської міської ради на 2020-2022 роки.

21.11.2019 (30 переглядів)