ЯРЕШКАМ - 319!

ЯРЕШКАМ - 319!У радісній та дружній атмосфері у Ярешках відзначили День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від наймолодших до найстарших, адже такий день – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя.

Привітати присутніх зі святом завітали заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, котрі від імені голови громади Володимира Тимченка побажали усім процвітання і згуртованості, а кожній родині – достатку, злагоди та щастя. Також Олександр Іванович відзначив подарунками та подяками від міського голови за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток села Давиденко Людмилу – народну художницю, Кодолу Світлану – маму, котра одна виховує двох прийомних діток та ювілярів подружнього життя Приємських Алекса та Ольгу, які цього року відзначили 50-річний ювілей.

Із теплими словами до своїх односільчан звернулася в. о. старости Тетяна Дика, подякувавши людям за небайдужість у вирішенні питань та активну участь у житті села, відзначивши найактивніших. Привітали жителів зі святом і представники ТОВ «Ярешківське», вручивши гостям та працівникам товариства короваї і подарунки.

Концертну програму прикрасили творчі колективи та солісти, місцеві аматори сцени, котрі своїми музичними вітаннями не залишили байдужими жодного жителя та гостя, подарувавши чудовий настрій присутнім. У програмі святкування було представлено і виставку картин та вироби народного мистецтва від місцевої художниці, а наймолодші учасники дійства із задоволенням стрибали на батутах і спускалися з надувних гірок.

Свято вдалося на славу, де присутні отримали багато приємних вражень, зібравши в одну велику та дружню родину усіх учасників цього традиційного дійства.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ЯРЕШКАМ - 319!

18.08.2019 (1830 переглядів)

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (6 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)