СЕЛУ ЯРЕШКИ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 319 РОКІВ!

СЕЛУ ЯРЕШКИ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 319 РОКІВ!Віднедавна це квітуче та мальовниче село увійшло до Березанської міської об’єднаної територіальної громади, ставши частинкою історії нашого краю.

Щиро вітаємо жителів села Ярешки з цим особливим святом, що єднає усіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс, приїхав колись, щоб залишитися назавжди!
Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай доля ласкавою буде до вас, даруючи щасливі літа, чисте небо і людське тепло. Нехай серця наповнюються гордістю за свою малу Батьківщину, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього й основою втілення в життя найзаповітніших мрій, добрих справ і задумів кожної сім’ї!

Березанська міська рада та її виконавчий комітет

17.08.2019 (172 переглядів)

15.10.2019 (1 перегляд)